• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Dönerci Mehmet Usta

firma adresi

Adres :

Eyüp Sultan Caddesi Atay İş Merkezi Karşısı Adliye Yanı Hatay » İskenderun
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Mehmet Yedikardeş
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (537) 678 37 88

reklam logosu
  • firma instagram

Hatay ili İskenderun ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun senelerden bu yana önemli hizmetler sunan Dönerci Mehmet Usta isimli işletme olarak her zaman taze, lezzetli, sağlıklı, kaliteli, hızlı ve sorunsuz hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde hizmetlerimize karşı olan taleplerin her geçen gün artış göstermesini sağlamaktayız. İşletmemiz bünyesinde hazırlanan yiyeceklerin tüm malzemeleri günlük olarak temin edilmektedir. Günlük olarak temin edilen etlerimiz sayesinde müşterilerimiz taze, lezzetli ve sağlıklı hizmetler alma şansına sahip olmaktadırlar. Ayrıca bünyemizde hizmet veren aşçılarımızın profesyonel yapılara sahip olmasından dolayı da hizmet kalitemiz en üst basamaklarda kendisine yer bulmaktadır. Bu sebepten dolayı aşçılarımızı büyük bir özen ve titizlik içerisinde seçmekteyiz.

İşletmemiz tamamen aile ortamına sahip olmakta ve sevdikleriniz ile gelerek memnun kalacağınız şekilde hizmet almanız sağlanmaktadır. Bu hizmetleri alma aşamasında maddi olarak zorluk çekmemeniz adına fiyatlarımızı her zaman en uygun seviyelerde tutmaktayız. Yiyecek hizmetlerimizin yanında pek çok ikramlarımız bulunmaktadır. İşletmemiz bünyesinde uzun yıllardan bu yana hizmet veren garson elemanlarımız güler yüzlü, saygılı ve hızlı yapılara sahip olmaktadır. Bu sayede her zaman sizlerin memnuniyetleri ve takdirleri kazanılmaktadır.

Sizlerin de bu şekilde saygılı, güler yüzlü, lezzetli, taze, sağlıklı ve profesyonel şeklide hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Hatay döner sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız şekilde hizmet alma şansına sahip olabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR