• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Dostlar Lokantası ( Panda Cafe)

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Seyfi Çelimli - Sami Şengül

  • firma fb

Şehrin içinde kendi evinizin sıcaklığında lokanta arıyorsanız tam olarak İzmir lokanta bu hizmeti size her şekilde sağlıyor. Yemeklerin lezzetleri evinizde yaptığınız yemekler kadar güzel, aynı zamanda da hijyeniktir. İzmir çevresinde bulunan diğer lokantalardan farkları lezzeti, hijyenik yemek hazırlamaları ve müşteri memnuniyetidir. Lokantanın verdiği en büyük önem kalite ve hizmet anlayışıdır. Sektör açısından en iyileri hedefleyen bir lokanta olup değerli müşterilerimizi her yönden memnun etmektir.

Lokanta seçimin de en çok dikkat edilen hususlardan biri de mekanın temizliği ve çalışanlarının müşterilere karşı olan davranışlarıdır. Ayriyeten lokantaların girişinden başlayan ve sona kadar devam eden dekorlar çok önemlidir. Tüm aradığınız ve aradığınız tüm her şeyi bu lokanta da bulacaksınız bu konu hakkın da hiçbir kuşkunuz olmasın. Ve lokanta da bulunan yiyecekler her damak tadına hitap ediyor. Bu yemekleri tattıktan sonra bırakacağınızı düşünmüyoruz. Annelerinizin yaptığı yemekler kadar hijyenik ve aynı zaman da tatları da öyledir.

Yediden yetmişe herkese hitap eden yemekler sizleri her şekil de memnun edeceğinden hiçbir kuşkumuz yoktur. Lezzetleri gibi yemeklerin fiyatları da herkesin cebine uygun bir şekil de tasarlanmıştır. Elit, refah ve servislerin müşterileri memnun edeceği bir lokanta arıyorsanız tam da tercih etmeniz gereken lokanta dostlar lokantasıdır. Lokantanın en büyük vizyonu bulunduğu şehrin en iyisi en kalitelisi olmayı amaçlayan bir lokantadır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR