• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dream House Restaurant - Kahvaltı

Adres :

Akpiyar Mah. 4053.sok Cevheri Rezidans No: 28 Karaköprü / Şanlıurfa Şanlıurfa » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Salih İzol

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 045 53 03

Whatsapp 2:

0 (537) 045 53 03

Şanlıurfa restaurant sektörünün önde gelen güvenilir isimlerinden olarak siz değerli müşterilerimizi sofralarımızda ağırlıyoruz. Birbirinden lezzetli yemeklerimiz ve tatlılarımızla sizleri ağırladığımız restoranımızda her zaman müşteri odaklı hareket ediyoruz. Böylelikle değerli müşterilerimiz için nasıl bir hizmet vermemiz gerektiğini biliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Dilerseniz günün yoğunluğundan ve telaşından uzaklaşarak dinlenebilirsiniz ya da ailenizle veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirmek için restoranımızı tercih edebilirsiniz.

Kahvaltı seçeneklerimiz arasından isterseniz kendinize özel kahvaltı tabağını seçebilirsiniz ya da serpme kahvaltı ile hem doyurucu hem de lezzetli bir kahvaltı yapabilirsiniz. Kahvaltı için masanıza gelecek olan lezzetlerde değişiklik yapabilirsiniz. Yemek istemediğiniz ürünü kaldırabilir veya başka bir ürün ile değiştirebilirsiniz. Gün içerisinde restoranımızı tercih ederek birbirinden lezzetli yemeklerimizi tadabilirsiniz. Kebap çeşitleri, ızgara çeşitleri, balık çeşitleri, pide çeşitleri, iskender, köfte çeşitleri, çorba çeşitleri ve salata çeşitleri yüksek kalite ve lezzet ile sofralarınıza getiriliyor. Uygun fiyatlarla sizlere sunulan bu çeşitlerimizin devamında ise tatlı çeşitlerimiz yer alıyor. Dondurmalı tatlılarımız ve şerbetli tatlılarımız arasından istediğiniz lezzeti tercih edebilirsiniz.

Geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizlere kapılarını açan restoranımızda her zaman özenle, dikkatle ve titizlikle hareket ediyoruz. Güler yüzlü, samimi, dürüst, müşteri odaklı çalışan, her zaman saygısını koruyan ekibimizle birlikte uyum içerisinde çalışarak hizmet veriyoruz. Sizler de şehrimizde güvenilir bir restoran arayışı içerisindeyseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR