• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Dündar Demir Doğrama

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Recep Dündar

reklam logosu
  • firma fb

Tekirdağ ferforje ve metal dekorasyon sektöründe faaliyet yürüten Dündar Demir Doğrama olarak bizler; Bina, apartman bahçe kapısı, pencere balkon bahçe demiri, korkuluk, saç kepenk, ferforje, çatı ve teras kapama başta olmak üzere her türlü demir doğrama işlerinizi itina ile yapıyoruz. Maharetli ustalarımız tam donanımlı atölyemizde her isteğe ve her ihtiyaca göre ürün tasarlayıp üretim yapabilmektedirler. İhtiyaca cevap verebilirliği ilke edinmiş firmamız, bu anlamda belli kalıpların ötesinde, istediğiniz ve düşündüğünüz fikirleri taşıyan ürünleri gerçeğe dönüştürebilmektedir. Ürünlerimiz kendi imalatımız olduğundan firmamız garantisi altındadır. En dayanıklı malzemelerden hazırlanan ve ustalarımızın işçiliklerini konuşturduğu ürünlerimizi uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bu güne kadar yer aldığımız tüm projelerde sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmiş firmamız, müşterilerimizin sorunlarına en hızlı ve doğru çözümleri üretmeye gayret göstermektedir. Sektörü yakından takip ederek gelişimimizin devamlılığını sağlıyoruz. Bunun için müşterilerimizin fikirlerine çok önem veriyor, her türlü görüş ve önerilerine açık bir anlayışı benimsiyoruz. Firmamız aracısız doğrudan müşterilerimiz ile muhatap olduğundan fiyat konusunda da en uygun fiyatları sunabilmeye gayret göstermektedir.

Üretip teslimini gerçekleştirdiğimiz tüm ürünlerle ilgili satış sonrası destek hizmetimizle de müşterilerimizin memnuniyetlerini arttırmayı hedeflemekteyiz. Doğru ve şeffaf bir iletişim, güler yüzlü hizmet ve kaliteyi bir arada tutarak, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya çalışmaktayız. Tüm hizmetlerimiz ve fiyat bilgisi hakkında daha detaylı bilgi edinmek için lütfen bizlerle iletişime geçiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR