• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürüm Time

Adres :

Eyüpsultan Mah Mehmet Akif Cad No: 10 Sancaktepe İstanbul 19 Mayıs Mah İnönü Cad Yazar Sok No : 2/a Kozyatagı Kadıköy İstanbul » Kadıköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Aziz Can

E-Posta Adresi :

azcan72@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (555) 165 23 23

Whatsapp 2:

0 (555) 165 23 23

Whatsapp 3:

0 (532) 133 16 91

İstanbul restaurant sektörüne yeni katılan işletmemiz, müşteri memnuniyetini ana hedefi haline getirmiş ve tamamen müşteri odaklı bir iş yeri olarak çalışma hayatına başlamıştır. Siz değerli müşterilerimizin istek ve önerilerini fazlaca dikkate alan işletmemiz bu özelliği sayesinde mevcut eksiklerini çok daha kısa sürede fark etmekte ve yine en kısa sürede bu eksiklikleri tamamlamaktadır.

Ürünlerinde hijyene azami önem veren işletmemiz, bu anlamda güvenle gelebileceğiniz ve içiniz rahat yemek yiyebileceğiniz nadir yerlerden biridir. Gerek iş yerimizin temizliği gerek de yemeklerimizde kullandığımız ürünlerin taze olmasına özen göstermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin fikirlerini dikkate alarak lezzetlerimizi ve iş yerimizi her geçen gün geliştirmekteyiz.

İşletme olarak amacımız ise kendimizi geliştirerek önce şehrimizde ardında da Türkiye’de bilinen bir zincir haline gelmek. Böylece güvenilir ve lezzetli ürünlerimizi olabildiğince çok kişiye ulaştırmak. Sizler de iş yerimize gelerek yiyeceklerimizin tadına bakabilirsiniz. İş yerimiz ile ilgili her türlü düşünce ve şikayetlerinizi de yine bizlere iletebilirsiniz. Kendini geliştirmek için uğraşan ekibimiz ve müşteri odaklı anlayışımız ile önerilerinizi dikkate alacağımızdan şüpheniz olmasın.

Tecrübeli çalışanları ile hizmet kalitesini de en üst düzeyde tutmaya gayret eden işletmemiz bu anlamda da sizleri memnun edecektir. Hızlı servis, güzel karşılama ve güler yüzlü personeli ile işletmemiz siz değerli müşterilerimize en iyi deneyimi yaşatmak için çabalamaktadır. Sizler de misafirimiz olarak güzel lezzetlerimizin tadına bakmayı unutmayın.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR