• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Dürümcü Sedat Usta

Adres :

Halide Edip Adıvar Mah. Aladdin Elmas Sok. No: 5 Şişli İstanbul İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Yalçın

E-Posta Adresi :

dsuhasan@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (535) 485 06 89

Whatsapp 2:

0 (535) 485 06 89

Ülkemizin en sevilen lezzetlerinden birisi olan kebap çeşitlerini deneyimli ustalarımız ile sizler için en güzel şekilde hazırlamaktayız. Deneyimli ustalarımızın hünerli ellerinden çıkan lezzetli kebap çeşitlerini geniş ve restoranımızda sizlere sunmaktayız. Deneyimli servis personelimiz ile restoranımızda sizlere en güzel şekilde misafir etmekte ve güzel lezzetleri sizlere sunmaktayız.

Alanında uzman olan işletmemiz en güzel kebap çeşitlerini büyük bir özenle sizler için hazırlamaktadır. Bu konuda en güzel servisleri sizlere sunan işletmemiz ayrıca dürüm konusunda da sizlere başarılı hizmetler sunmaktadır. En güzel kebap çeşitlerini dürüm olarak sizler için hazırlamakta ve bu güzel lezzetin tadına bakmanızı sağlamaktadır. İstediğiniz zaman en güzel atıştırmalık olan dürümler hünerli ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır.

İstanbul restoran olarak sizlere en güzel kebap çeşitlerini hazırlayan işletmemiz bunları farklı servis yöntemleri ile sizlere sunabilmektedir. Özellikle dürüm çeşitlerimiz çok sevilmekte ve ilgi görmektedir. Alanında uzman olan mutfak personelimiz ve hünerli ustalarımız ile sizlere en lezzetli dürümleri hazırlamakta ve sunmaktayız. Restoranımızda bu güzel lezzetlerin tadına konforlu bir şekilde vakit geçirerek bakabilirsiniz.

Ayrıca sizlere en hızlı ve başarılı evlere servis hizmetini de sunmaktayız. Evleriniz veya iş yerlerinizde sizler için hazırladığımız oldukça lezzetli kebap ve dürüm çeşitlerimizin tadına bakabilirsiniz. Sizler ve misafirleriniz için en güzel yemek önerilerinden birisi olan kebap çeşitleri ve dürüm çeşitleri için işletmemizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR