• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duryapı

Adres :

Selçuk Mah. Selçuklu Cad. Fatih Apartmanı Altı No: 34/b Niğde Niğde » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Durak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

durmusdurak5180@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 011 80 28

Whatsapp 2:

0 (533) 011 80 28

Dur Yapı olarak Niğde merkezde modern ve kaliteli yapılar inşa etmeye devam ediyoruz. Firma olarak yılların bilgi birikimi ve deneyimi ile bir taraftan çağın gereklerini takip ediyor diğer taraftan ise bölgemizin koşullarını, yaşam standartlarını, halk tercihlerini göz önünde bulunduruyoruz. Bölgemizi ve halkımızı tanıdığımız için en doğru uygulamaları tam zamanında hayata geçirmek için çalışıyor, yılların tecrübesi ve bilgi birikimini her geçen gün daha ileriye taşımayı sürdürüyoruz.

Niğde inşaat sektöründe yıllar önce hizmet vermeye başladığımız andan itibaren başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmandık ve kısa süre içinde bölgemizin en çok tercih edilen inşaat firması haline geldik. Fakat başarılarımızı kendimiz için bir motivasyon unsuru kabul etsek de kendimizi hiç bir zaman yeterli görmeyerek hep daha iyiyi, hep daha kaliteliyi aramayı sürdürdük. Ardımızda bıraktığımız onlarca mutlu müşteri profili ile doğru işlere imza atmış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Firma olarak hizmet prensiplerimizin temelini yenilikçi, kaliteli, dürüst, uygun fiyatlı hizmet ilkeleri oluşturuyor. Bu kapsamda sürekli gelişen sektör içinde biz de gelişimimizi sürdürüyor, çağın gereklerini yerine getiriyoruz. Özellikle teknoloji alanındaki yeniliklerin ve gelişmelerin yakın takipçisi olarak kullandığımız malzemeler, makinalar, tasarımlarda modern uygulamaları tercih etmekten çekinmiyoruz.

Dur Yapı olarak kaliteyi öncelik alıyor, kalitenin insan sağlığıyla doğrudan ilişkili olduğunun bilinciyle standartlarımızdan asla taviz vermiyor, kaliteli uygulamaları ekonomik çözümlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR