• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

E Ticaret Kiti

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Karakaya

reklam logosu
Hakkımızda

Gelişmiş Entegre Sanal Mağaza Sistemimiz ile hem girişimcilere düşük sermaye ile kendi işlerini kurma fırsatı sunuyoruz hem de işletmelere E-Ticaret dünyasına hızlı ve kolay bir başlangıç imkanı tanıyoruz. E-Ticaret alt yapımız, tedarik ve lojistik sistemimiz, profesyonel kurulum ve teknik destek ekibimiz ile sektörün öncülerinden olmanın gururunu yaşıyoruz.

Farkımız

ETicaret Kiti teknik ve tedarik alt yapısı Just and Fast tarafından sağlanır. Farkımız kendi müşterilerimize Sertifikalı Eğitimler, özel Facebook Destek Grubu , özel Videolu Eğitim Sitesi, ve çeşitli indirim olanakları sunmamızdır. ETicarete başlamanın en hızlı ve kolay yoluna, en iyi desteği de ekleyerek hızla kazanmaya başlayabilirsiniz.

Misyonumuz

EticaretKiti.com ile Bonanza’nın Misyonu; E-Ticaret sektörüne risksiz ve düşük sermaye ile giriş yapmak isteyen girişimcilere hem yazılım hem hizmet hem de destek anlamında en gelişmiş E-Ticaret + Tedarik alt yapısını sağlamak ve işlerindeki başarıyı artırmak hedefimizdir.

Vizyonumuz

İş bulmanın çok zor hale geldiği günümüz ve geleceğin Türkiye’sinde insanlara çok az sermaye ile kendi işini kurma imkanı tanıyarak istihdam ve gelir seviyesine olumlu katkıda bulunmak. Ülke ekonomisine ve Türkiye Ticaret hayatına fayda sağlamaktır.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR