• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eatme Burger

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gökhan Çelik

  • firma fb
  • firma instagram

Ankara’da 2016 yılında hizmete başlayan Eatme Burger, sizlere daima kaliteli ve hızlı bir hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda açıldığımız günden beri her daim kendimizi geliştirmeyi hedeflemekteyiz. Sizlerden gelen her türlü istek, talep ve önerileri kendimizi geliştirmek adına bir yol gösterici olarak görmekteyiz.

Kaliteli ürünler sunmak, kaliteli malzemeler ile olabilmektedir. Bunu da çok iyi bildiğimiz için ürünlerimizde kullandığımız malzemelerin hepsi özenle seçilmektedir. Kullanılan tüm ürünler gerekli izin ve sertifikalara sahiptirler. Ayrıca konusunda uzman ve deneyimli mutfak personellerimiz, sizlere daha kaliteli ürün sunabilmek adına çok titiz çalışmaktadırlar. Mutfağımızda gerekli olan tüm hijyen kurallarına uyulmakta ve her zaman gerekli denetim ve düzenlemeler yapılmaktadır.

Her damak zevkine uygun, herkesin beğenerek yiyebileceği menüler oluşturarak, tüm misafirlerimizin buradan tok ve güler yüzlü ayrılmasını hedeflemekteyiz. Kırmızı et, beyaz et, balık seçeneklerimizin yanında double - tek, acılı – acısız, patates cipsli - sade seçenekleri bulunan menülerimiz sırf siz değerli misafirlerimizin damak zevki için özenle seçilmekte ve hazırlanmaktadır.

Kaliteli ve lezzetli ürünlerimizin size daha kolay ulaşması için, sizden gelen talepler doğrultusunda telefon ile sipariş hattımızı devreye soktuk. Artık beğendiğiniz lezzetler bir telefon ile evinizde. İster arayın, isterseniz whatsappdan yazın. Siparişiniz en kısa zamanda kapınızda.

Ankara fast food denildiğinde ilk akla gelen markalardan birisi olmak için biz hazırız. Sizin de desteklerinizi bekliyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR