• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ecemsu Güzellik Merkezi ve Spa ( Gaziantep Masaj Salonu )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Leyla Kara - Mehmet Kara

reklam logosu
  • firma fb

Çağımızın yoğun yaşam temposundan sıyrılarak üzerinizdeki yorgunluğu ve stresi atmak için size bedensel yenilenme imkânı sunuyoruz. İnanıyoruz ki bedensel yenilenme beraberinde ruhsal mutluluğu da getirecektir. Uzun yılların bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamız sizlere en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaktadır. Sizlerin hizmetlerimizden memnun olmanız bizim en büyük mutluluğumuz olmaktadır. En büyük referansımız sizlerin memnuniyetidir. Yapmış olduğunuz olumlu geri dönüşümler sayesinde Gaziantep hamam sauna ve masaj salonu sektörün de her geçen gün üst sıralara çıkmakta ve alanımızda söz sahibi olmaktayız. Her biri alanında uzman, eğitimli ve profesyonel çalışanlarımız ile sizlere en kaliteli hizmeti vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Sizlere hizmet yelpazemiz oldukça geniştir ve yılın dört mevsimi yararlanabilirsiniz. Seanslarımızda profesyonel çalışma ekibimiz tarafından kişisel bakımdan hamama, saunadan masaja kadar pek çok alanda en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Kurumumuzun en önem verdiği konuların başında hijyen gelmektedir. Tüm hizmetlerimizde en üst sevide hijyenik ortam sizlere sunulmaktadır ayrıca kullanmış olduğumuz tüm materyaller ve ekipmanlarımız uluslararası standartlara uygun kaliteli, sağlıklı ve doğa dostu ürünlerdir. Firmamız dünyadaki ve ülkemizdeki yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip etmekte ve bu doğrultuda sürekli kendini yenilemektedir. Kullanmış olduğumuz tüm ekipmanlar son teknolojinin ürünüdür.

Kaliteli bir hizmeti hak eden bedenlerinize güzel bir bakım yapmak ve rahatlamak için sizleri huzurlu sıcak atmosferimizde her zaman ağırlamak bizleri mutlu edecektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR