• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eda Kuaför

Adres :

Yalı Mahallesi 6412. Sokak No: 18/a Karşıyaka İzmir İzmir » Karşıyaka

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eda Şinik

E-Posta Adresi :

omer_sinik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (507) 335 55 80

Whatsapp 2:

0 (507) 335 55 80

Saç tasarımı ile makyaj ve kişisel bakım alanlarında sizlere en başarılı hizmetleri sunmakta olan firmamız deneyimli ekibi ile en başarılı uygulamaları yapabilmektedir. Saç tasarımlarında sizlere oldukça başarılı şekilde hizmet sunan güzellik salonumuz özel günleriniz için en güzel saç tasarımlarını yapabilmektedir. Nişan ve düğün gibi özel günlerde oldukça güzel ve etkileyici saç tasarımlarını sizlere sunabilmekteyiz.

Güzellik salonu olarak saç tasarımı konusunda sizlere profesyonel hizmetler sunmaktayız. Alanında uzman olan ekibimiz ile en başarılı saç tasarımlarını yapabilmekteyiz. Güzelliğinizi daha fazla ön plana çıkartmanız gereken özel günleriniz için en etkileyici ve sizlere uygun olan saç tasarımları alanında uzman olan ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

İzmir kuaför ve güzellik merkezi olarak sizlere profesyonel hizmetler sunarak en başarılı saç tasarımlarını yapmanın yanında makyaj konusunda da hizmetler sunuyoruz. Konusunda uzman profesyonel ekibimiz ile makyaj konusunda en başarılı çalışmaları yapmaktayız. Özel günleriniz için en güzel makyajları yaparak kalıcı makyaj konusunda da sizlere profesyonel bir şekilde hizmetler sunabilmekteyiz.

Güzellik salonumuzda saç tasarımı ve makyaj yanında kişisel bakımınız için gerekli tüm çalışmalarda yapılmaktadır. Manikür ve pedikür ile epilasyon konusunda sizlere oldukça başarılı şekilde hizmetler sunmakta olan firmamız kişisel bakımınız için en başarılı çalışmaları yapmaktadır. Sizlere deneyimli ekibimiz ile en güzel saç tasarımlarını yaparak makyaj konusunda oldukça başarılı uygulamaları yapabilmekte ve kişisel bakımınızı başarılı şekilde yapmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR