• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Edirne Zirve Doğal Yaşam Merkezi

Adres :

Sabuni Mahallesi Yoğurtcular Sokak Cafer Çolpan İş Merkezi Kat: 2 No: 106 Edirne Edirne » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Figen Ocak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ocakfgn@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 711 54 08

Whatsapp 2:

0 (545) 711 54 08

Edirne danışmanlık sektörü içerisinde yerini almakta olan firmamızın amacı, ülke çapında olduğu kadar dünya çapında da marka değeriyle ön plana çıkmak akabinde ise kalitesinden sıkça söz ettiren ürünleri kısa zamanda sizlere ulaştırabilmektir.

Firma olarak bizler temelimize, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini, istek ve beklentilerini en önemlisi de güvenini oturtmaktayız. Öyle ki güvenden söz edilmeyen bir firma için başarı da uzak bir ihtimal olacaktır. Bu nedenle bizler önce güven faktörünü ardından ise sunduğumuz hizmetlerle istek ve beklentileri en doğru şekilde karşılamayı çalışma prensibimiz olarak görmekteyiz.

Takviye niteliği taşıyan, satış değerleri ile dikkatleri üzerine çeken, kısa zamanda etkin sonuçlarla müşterilerinin yüzünü güldüren gıdalarla karşınızda olmaktayız. Böylece sizlere destek olmakta, beklentilerinizin karşılığını en güzel ve en doğru şekilde alabilmeniz için elimizden geleni yapmaktayız.

Bir ürün sadece beklentilere hitap ettiği için değil sağlığı güvence altına aldığı için de kaliteli olacaktır. Ancak sektör gereği ne yazık ki birçok ürün tamamen sonuca odaklı olmakta ve beklentilere hitap ettiği ölçüde kaliteden söz ettirmektedir. İşte bizler bu konuda sizlere destek olan doğal yaşam merkeziniz olmakta, sağlığınızı önceliğimiz kabul ederek hizmetlerimize yön vermekteyiz. Bu kapsamda karşınıza çıkardığımız ürünler noktasında ise fazlasıyla titiz davranmaktayız. Zira bizim için hiçbir şey siz değerli müşterilerimizin sağlığından daha önemli olamaz.

Hayatınızda farklılıklar ister, standartlarınızı daha da yukarı taşımayı düşünürseniz bizler istediğiniz zaman burada olacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR