• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Özel Özden Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Harun Ceyhan - Öznur Demirbaş

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Çocuklar hayatımızdaki en önemli değerlerimizdir. Onları geleceğe en iyi şekilde hazırlamak bizlerin üzerine düşen en kıymetli görevlerden biridir. Fakat bazı sağlık sorunlarının etkisiyle çocuklarımız öğrenmede ya da bilişsel görevlerini normal olarak yerine getirmede birtakım zorluklar yaşayabiliyorlar.

Ancak yaşamda her sorunun üstesinde gelinebileceği gerçeğinin unutulmamasıyla birlikte doğru bir eğitim bu sorunların çözümünde en etkili bakış açısı olmaktadır. Bu sorunlar arasında dil ve konuşmada yaşanan güçlükler, zihinsel engellilik durumu, öğrenme güçlükleri ya da yaygın gelişimsel bozukluk problemleri yer alabilmektedir. Kaliteli bir eğitimle yaşanan bu sorunlarda oldukça iyi ilerlemeler kaydedilebilir. Bizler Bolu Özel Özden Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak her biri alanında uzman eğitmenlerimizle bu sorunlara karşı eğitici çalışmalar yapmaktayız. Verdiğimiz hizmetlerle bu türden sorunları yaşayan kişilerin yaşamlarını daha kaliteli hale getirmek ve onların yaşadıkları zorlukları en aza indirmek için çaba göstermekteyiz.

Eğitim, insanların yaşamlarını zenginleştiren ve onların bakış açılarını güçlendiren yaşamdaki en etkili sistemlerden biridir. Bizler de eğitimin bu gücünü referans alarak kaliteli bir eğitim anlayışla hareket etmekteyiz. Bireylerin yaşamlarını daha iyi bir hale getirmek için bu alanda faaliyetlerimizi en verimli şekilde sürdürmeye çalışmaktayız.

Eğitim alanındaki hizmetlerimizle bireylerin toplumda aktif bir rol almasını sağlamak ve yaşam standartlarını daima yukarıya taşımak en önemli prensiplerimiz arasındadır. Daha çok insana faydalı olabilmek ve bu alanda toplumsal bir bilinç oluşmasını sağlamak da bizlerin en öncelikli hedeflerinden biridir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR