• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Sezai Ustam Defne Lokantası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sezai Kızak

Sezai Ustam Defne Lokantası olarak İzmir Konak’ta faaliyet gösteren işletmemiz uzun zamandır kalitenin, güvenin, eşsiz lezzetlerin durağıdır. İlk gün büyük bir heyecanla yola çıktık ve kısa sürede başarı basamaklarını büyük bir hızla tırmanarak bölgemizin en çok tercih edilen restoranı haline geldik. Başarılarımızın tesadüf olmadığını da müşteri memnuniyet oranlarıyla ortaya koyduk. Yine de bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmüyor, hep daha iyisi ve daha kalitelisi için emek sarf ediyoruz. Birbirinden güzel lezzetlerin durağı olmaktan geri kalmıyor, her gün taptaze, günübirlik hazırladığımız ürünlerimizle damaklarınızı şenlendiriyoruz.

İzmir restaurant sektörünün örnek salonlarından birisi olarak tamamen doğal malzemelerle deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin her birinin malzeme seçiminde hazırlanış ve servisine kadar her detayında hijyene azami gayret gösteriyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına fırsat vermeyerek tamamı marka değeri kazanmış, tanınırlığı olan, sertifikalı malzemeleri işletmemize dahil ediyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde kalite standartlarımızın kesinlikle dışına çıkmıyor, her zaman en lezzetli ürünlerin, en sağlıklı menülerin adresi olmaktan geri kalmıyoruz.

Sezai Ustam Defne Lokantası olarak yenilikçi ve gelişime açık bir konsept sergiliyor, sürekli değişen tüketim alışkanlıklarını yakından takip ediyor, en doğru zamanda en uygun çözümleri sunmaya çalışıyoruz. Sürekli ürünlerimizi ve hizmetlerimizi güncelliyor, en modern sistemlerin teknolojilerin bünyemizde hayat bulmasını sağlıyoruz. Sulu yemeklerden çorba çeşitlerine, kebaplardan ızgaralara, sebzelerden tatlılara çok geniş bir menü oluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR