444 24 98
  1. Fast Food
  2. İzmir
  3. Egeli Dürüm Evi

Egeli Dürüm Evi İletişim Bilgileri

Egeli Dürüm Evi

Egeli Dürüm Evi olarak İzmir-Konak ta hizmet vermekte olup tavuk döner,et döner,köfte,yaprak ciğer,yaprak sarma,günlük ev yemekleri,iş yerine yemek vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.  Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.    Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.   Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.   Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.    Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Adres Adres 873. Sok. No : 68 Kemeraltı Kestane Pazarı İzmir
Telefon 1 Telefon 0 (232) 441 04 46
Telefon 2 Telefon 0 (536) 780 65 25
Whatsapp 1 Telefon 0 (536) 780 65 25
Yetkili Yetkili Gönül Kurtoğlu
Sektör Web Adresi
Lokasyon Lokasyon İzmir » Konak
873. Sok. No : 68 Kemeraltı Kestane Pazarı İzmir

Egeli Dürüm Evi Firması Hakkında

Egeli Dürüm Evi olarak İzmir-Konak ta hizmet vermekte oluptavuk döner,et döner,köfte,yaprak ciğer,yaprak sarma,günlük ev yemekleri,iş yerine yemek vb. hizmetlerimiz devam etmektedir.

Öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
Firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

 Egeli Dürüm Evi FİRMA ETİKETLERİ

kemeraltı yaprak ciğer nerede yenir

kemeraltı döner nerede yenir

kemeraltı günlük ev yemeği

kemeraltı alo paket dürüm

kemeraltı tavuk dürüm

kemeraltı dürüm siparişi

konak et döner nerede yenir

konak iş yerlerine yemek

konak fast food salonları

konak yaprak ciğer nerede yenir

konak döner nerede yenir

konak günlük ev yemeği

konak alo paket dürüm

konak dürüm siparişi

konak tavuk dürüm

kemeraltı fast food salonları

kemeraltı iş yerlerine yemek

kemeraltı et döner nerede yenir

egeli dürüm evi izmir


Devamını Göster