• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekspres Dürüm Kafe

Adres :

Şehit Ömer Faydalı Caddesi No: 175 Merkez/yalova Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nazlı Yılmaz

E-Posta Adresi :

ekspresdurumkafe@gmail.com

Lavaş, bir ekmek çeşidi olarak Anadolu'nun birçok farklı yöresinde üretilen ve birçok gıda ile tüketilen bir üründür. Özellikle kebap, köfte, döner, çiğköfte ve et ürünleri ile çok daha lezzetli bir tüketim oluşturan lavaş sayesinde dürüm yapılabilir. Dürüm denildiğinde akla Güneydoğu Anadolu Bölgesi, Güney Anadolu ve Akdeniz gibi yöreler gelmektedir. Bu bölgelerde farklı ev lezzetleri ve bakliyat lezzetleri ile yapılan ürünler konusunda birçok çeşit yer almaktadır. Eğer Yalova merkez ilçesinde bu lezzetlere ulaşmak isterseniz, Ekspres Dürüm Kafe olarak sizlere hizmet veriyoruz.

Ekspres Dürüm Kafe işletmesi olarak, en hızlı ve lezzetli seçenekler için Yalova fast food sektöründeki nitelikli işletmelerden birini oluşturuyoruz. Gündelik olarak istediğiniz farklı dürüm lezzetlerini hızlı bir şekilde tüketebilir veya alo paket siparişi ile istediğiniz noktaya talep edebilirsiniz. Firmamızın sunduğu lezzetler arasında patlıcanlı kebap, ciğer kebap, iskender, Urfa kebap, Adana kebap, kuzu şiş, kokoreç, Adana kebap ve et köfte gibi birçok seçenek yer almaktadır.

Bu seçeneklerin her biri için malzemeleri çok özenli bir şekilde seçen firmamız sağlıklı ve kurallı bir üretim gerçekleştirmektedir. Bu sayede hiçbir endişe duymadan yılın 365 günü lezzetli bir tüketim sağlamanız için işletmemiz hizmet vermeyi sürdürmektedir. Sıcak, lezzetli ve keyifli bir tüketim için firmamız size sadece dürüm lezzetleri değil farklı tatlı çeşitleri, çorba çeşitleri, salatalar ve İskender döner gibi yemekler de sunmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR