• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Elanur Masaj Salonu

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ercan Şahintürk

reklam logosu

Elanur Masaj Salonu olarak, Kayseri Melikgazi’de hizmet vermekte olan firmamız, her geçen gün kendini geliştirmekte ve sizlere daha iyi ve daha kaliteli hizmet vermenin yollarını aramaktadır. Hamam, sauna ve masaj salonu gibi hizmetleri bulunan firmamız, alanında uzman ve tecrübeli masör kadrosuyla sizlere hizmet vermekten onur duyuyor. Yüksek kaliteli hizmeti, uygun fiyat ve deneyimli çalışan kadrosuyla harmanlayan firmamız; sauna, hamam ve masaj salonu sektöründe bir numara olmaya devam ediyor. Müşterilerimiz sayesinde çıktığımız bu seviye ile gurur duyuyor ve başarılarımızın devam etmesi için sizlerin görüşlerini dinliyor ve uyguluyoruz.

Erkeklere özel masaj, boyun masajı, kasık masajı, klasik masaj, bel masajı ve rahatlama masajı seçenekleriyle zengin masaj yelpazesi sunan işletmemiz, siz müşterilerimizin kendini evinde gibi hissetmesi için elinden gelen her şeyi yapmaya devam ediyor. Havadar, geniş ve ferah masaj odalarında sakin ve huzurlu bir masajın tadını çıkarabilirsiniz. İsterseniz de saunamıza girebilir, ter atabilir ve gün içerisinde daha zinde kalabilirsiniz. Günlük hayatın stresini salonlarımızda atabilirsiniz.

Sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için sosyal medyada da epey aktif olan masaj salonumuz, sizlerin yorumları doğrultusunda hareket ederek kendini geliştirmeye devam ediyor. Alanında uzman ve deneyimli ekibiyle sizlere en iyi hizmeti sunan Elanur Masaj Salonu, Kayseri Melikgazi Hamam Sauna ve Masaj Salonu şubesiyle siz değerli ve saygıdeğer müşterilerimizin hizmetindedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR