• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elizan Yapı

Adres :

Avcılar Mahallesi Karahöyük Caddesi No: 40/a Yenimahalle Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emre Şimşek - Erdi Şimşek

E-Posta Adresi :

elizanyapi@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 970 61 00

Whatsapp 2:

0 (534) 970 61 00

Whatsapp 3:

0 (545) 311 06 73

Elizan Yapı

Cam balkon, pvc işleri, duşakabin imalatı, duşakabin montajı, alüminyum dograma, alüminyum korkuluk, plise sineklik, pvc sineklik, çelik kapı, laminant parke, panel kapı, iç oda kapıları, fayans işleri, hırdavat ürün satışı, ısıcamlı cam balkon, katlanır cam balkon, sürmeli cam balkon ve balkon kapama olarak Ankara Yenimahalle de hizmet vermekteyiz.

Elizan Yapı firmamızın en değerli parçası olan siz değerli müşterilerimizin hoşnut olabilmesi için dünya standartlarında modern uygulamaları getirmekten çekinmiyoruz.Yeniliklere açık bir şekilde performans gösteren teknik kadromuz sayesinde en yeni teknolojiler bile oldukça kısa bir süre içerisinde hayat buluyor. Tüm bu kaliteli uygulamaları gerçekleştirirken firmamızın daha geniş bir kitleye ulaşabilmesi için çaba gösteriyoruz.

Kurumumuzun her kademesinde yenilikçi anlayışı hâkim olmakla beraber geleneksel değerlerimizi ötelemeden yolumuza devam ediyoruz. Böylece ülke hakikatlerinden hareket etmekte olan firmamız bir referans nokta oluşturarak emin adımlarla geleceğe doğru ilerliyor.Başka firmaların örnek alabileceği pek çok uygulama bizim için standart opsiyonlar haline dönüşmüş durumda.Bu sebeple bugünkü sorumluluğumuzun bilincinde olarak sürekli daha iyiyi daha güzeli ve daha kaliteliyi arıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR