• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emella Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Eslem Ecem Kayabaş - Emel Kayabaş

Kişisel bakım ve güzellik uygulamaları, bayanlar için bir lüks değil, zarurettir. Her bayan daha güzel ve daha bakımlı görünmek, etrafına ışık saçmak ister. Bunu başardığı takdirde öncelikle kendine olan özgüveni artarak hayata daha emin adımlarla bakar ve başarı basamaklarını çok daha kolay tırmanır. Bütün bunların bilincinde ve hassasiyetinde olarak bursa Nilüfer’de hizmet veren Emella Beauty işletmemiz, profesyonel kişisel bakım ve güzellik çözümleri üretiyor.

Bursa güzellik merkezi sektörünün kurulduğumuz günden bu yana en çok ilgi gören, en çok tercih edilen merkezi konumunda bulunuyoruz. Kısa sürede elde ettiğimiz başarıyı, sektörde kalıcılığı yakalayarak hep daha ileriye taşıyor, bulunduğumuz noktayı kesinlikle yeterli görmeyerek hep daha iyi olmaya çalışıyoruz. Geniş hizmet yelpazemizle daha önce görmediğiniz uygulamaları hayata geçiriyor, kendinizi benzersiz kılmanıza aracı oluyoruz.

Güzellik merkezi olarak sektör içinde sürekli kendimizi yenileyerek sizlerin hep daha kaliteli hizmetlerle tanışmanız için çabalıyoruz. Memnuniyetinizi önemseyerek ihtiyaçlarınızı en doğru şekilde tespit edip en ideal çözümleri üretmeye gayret gösteriyoruz. Bunun için işini heyecanla yapan, özverili, alanında uzman, tecrübeli ve gelişime açık bir ekiple çalışıyoruz. Personellerimizin her biri zevkli tasarımlara sahipken kişisel bakım modasını yakından takip etmekte, en son trendleri en hızlı biçimde sistemimize dâhil ederek sizlerin her daim en modern uygulamalarla tanışmanızı sağlamaktadır. Yenilikçi, dürüst ve kaliteli hizmet verme ilkemiz sürmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR