• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emice Otomotiv-fatsa/ordu-0535 253 09 74 - 0535 374 31 57

Adres :

Spor Kompleksi Yanı Ordu » Fatsa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Şaduman - Fatih Şaduman

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 253 09 74

Whatsapp 2:

0 (535) 374 31 57

Oto galeri sektöründe faaliyet gösteren Emice Otomotiv birmilyonnokta.com üyesidir. Firmamız yıllardır faaliyet gösterdiği sektörde sizlere profesyonel hizmetler sunmaktadır. Ticari kazancın ötesinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak uzman ve deneyimli bir ekiple sizlere hizmet vermektedir. Firmamız kaliteli hizmet vermeyi misyon edinmiş sizler için ideal bir adrestir. Verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firma olarak sizlerin huzurundayız.

Ordu oto galeri sektöründe verdiğimiz hizmetlerle öncü firmalar arasındayız. Sizlere müracaat edebileceğiniz güvenilir bir adres olarak kurulduğumuz ilk günden beri kesintisiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Otomobil, kamyonet ve benzeri oto alım ve satım hizmetleri vermekteyiz. Geniş yelpazede sizlere pek çok seçenek sunmaktayız. İkinci el araç alabileceğiniz güvenilir bir firma olarak sizlerin hizmetindeyiz. Faaliyet gösterdiğimiz bölgede verdiğimiz hizmetlerle önemli bir boşluğu doldurmaktayız.

Firmamız araç alım ve satımında her türlü teknik donanıma ve bilgiye sahip bir şekilde profesyonel bir şekilde tüm alım satım işlemlerini tamamlamaktadır. Dürüst ve güvenilir bir ticaret birimi olarak ilk günden beri sizlere hizmet vermektedir. Alım ve satım işlemlerinde değerinde fiyatlarla sizlerin hizmetindeyiz. Makul fiyatlarla araç alabileceğiniz ve satabileceğiniz güvenilir bir firma olarak faaliyet göstermekteyiz. Müşteri memnuniyetine odaklanarak yürüttüğümüz hizmet politikalarımızla her daim sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Sektörümüzde yenilikçi hizmet anlayışıyla sizlere ihtiyaç duyduğunuz hizmetleri eksiksiz bir şekilde ulaştırmaktayız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR