• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Pide Kebap ve Çorba Salonu

Adres :

Davraz Mahallesi 136 Cadde : No 18 Davraz Et Karşısı Isparta Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Doğan

E-Posta Adresi :

murat_32_sızıntı@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (543) 523 53 13

Whatsapp 2:

0 (543) 523 53 13

Emir Pide Kebap ve Çorba Salonu

Ağzınızın tadını bilenler, ustanın elinden yemekler, çorbalar, pide, lahmacun, şiş köfte, güveçler, aile restaurantı ve aile lokantası olarak Isparta Merkez de hizmet vermekteyiz.

Çalışma hayatımız içerisinde her zaman en kaliteli hizmetin sunulması ve bunun profesyonel bir şekilde yapılmasını hedefledik. Konusunda uzman olan çalışanlarımız ile sizlere her zaman oldukça başarılı şekilde yemek sektöründe hizmetler sunduk. Özellikle profesyonel şekilde bu alanda hizmet sunmamız nedeni ile sizlerin yoğun ilgisini görerek daha da fazla bu şekilde çalışmalarımızı yoğunlaştırdık.

Emir Pide Kebap ve Çorba Salonu yemek sektöründe gerçekleştirmiş olduğu tüm faaliyetleri kurumsal bir yapının çatısı altında sunmaktadır. Firmamızın tüm faaliyet aşamalarında profesyonelliğin temin edilmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması için kalite standartları tüm süreci içine alacak şekilde belirlenmiştir. Tüm çalışanlarımız kaliteli faaliyet sürecinin bir parçası kabul edilmekte ve her çalışan bu anlamda sorumluluk üstlenerek inisiyatif kullanmaktadır.
Tüm çalışanlarımız standartlarımız doğrultusunda faaliyet göstermek ve sektöre yön vermek için gerekli beceri ve donanıma sahiptir. Firmamızın kaliteli hizmet amacının yanında müşterilerine verdiği değeri de gösteren bir başka amacı hizmeti uygun bir maliyetle sunmaktır. Uygun maliyetlerin yanına firmamızın şeffaf, dürüst ve açık olma ilkelerinin eklenmesi müşterilerimizin firmamıza duyduğu güveni artıran unsurlardır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR