• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Sultan Kebap Pizza

Sektör :

Yetkili Kişi :

Necati Göl

Restaurant sektöründe hizmet veren Emir Sultan Kebap Pizza www.birmilyonnokta.com üyesidir. Kebap ve pizza iki ayrı kulvarda birbirinden farklı lezzetlere sahip yemek çeşitleridir. Restoranımızda bu iki farklı lezzetin pek çok çeşidini tadarak müdavimi olacağınızın garantisini veriyoruz. Türk mutfağının vazgeçilmezi olan Adana ve Urfa kebap çeşitlerimiz, tavuk ve ciğer şiş çeşitlerimiz, pizza çeşitlerimizle siz müşterilerimizi salonumuzda ağırlamaktan mutluluk duymaktayız.

İstanbul restaurant sektöründe hizmet verdiğimiz kebap salonumuzda mutfak tarafından servis tarafına kadar tüm ekip titizlikle ve özenle çalışmaktayız. Müşterilerimizin salonumuza girdiği andan itibaren gidene kadarki sürecinde talep ve isteklerini anlayarak üst düzey bir hizmet sunuyor, salonumuzdan memnun ayrılmalarını sağlıyoruz. İşinde uzman ustalarımız ve tecrübeli personel ekibimizle Emir Sultan Kebap Pizza ailesi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak güler yüzlü hizmet politikası uyguluyoruz. Öte yandan, kullandığımız malzemelerin tazeliklerine ve kaliteli mahsul olmalarına özen göstererek seçiyoruz.

Sadece taze sebze ve meyve değil aynı zamanda birinci kalite et kullanarak müşterilerimizin sağlığına verdiğimiz önemi gösteriyoruz. Yiyecek ve içeceklerin kalitesi için gösterdiğimiz özeni temizlik ve hijyen konusunda da gösteriyoruz. Alınan gıdaları güzelce temizleyerek en temiz haliyle yenilebilecek şekilde servisini yapıyoruz. Alo paket servisimiz sayesinde restoranımıza gelmenize gerek kalmadan istediğimiz ürünleri sıcak ve hızlı şekilde adresinize teslim ediyoruz. Kebap ve pizza denilince akla ilk gelen restoran olmak için çok çalışıyoruz. Restoran ve gıda sektöründeki tüm gelişme ve yenilikleri yakından takip ediyor yeniliklere ayak uyduruyoruz. Daha büyük kitlelere hizmet vermeyi ve sektörde yerimizi daha da ileriye taşımayı hedefliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR