• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emotion Güzellik Salonu ( Gaziosmanpaşa Lazer Epilasyon İşlemleri )

Adres :

Bağlar Başı Mahallesi Küçük Köy Yolu Caddesi No : 156 / B İstanbul » Gaziosmanpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emel Oruçoğlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (506) 857 98 75

Emotion Güzellik Salonu, kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyetini sağlamak adına çığır açmış yenilikleri ile hizmet sunmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti sağlamayı temel hedef olarak önüne alan firmamız, bunu sağlamak için canla başla çalışmaktadır. Deneyimli ve azimli çalışan kadrosu ile firmamız, güzellik ve bakım adına aklınıza gelebilecek birçok hizmet sunmaktadır. Her geçen gün biraz daha büyüyüp gelişen değerli firmamız, oldukça yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Her hizmetinde adeta kalitesini konuşturan değerli firmamız, aynı zamanda uygun fiyatları ile de bu sektörün hem çok tercih edilen tek ismidir. Eşi benzeri olmayan bir hizmet sunmakta olduğumuzu iddia ediyor ve sizleri de bu iddiayı deneyimlemeye davet ediyoruz.

İstanbul güzellik merkezi, sizlerin gençleşmesi ve güzelleşmesi adına birçok yeni uygulama ile karşınızda. Firmamız jel tırnak uygulaması, ipek kirpik uygulaması, kalıcı makyaj uygulaması, dudak renklendirme işlemi, altın oran kaş tasarımı, manikür pedikür, saç ve cilt bakımı, yüz masajı ve maskesi, lazer epilasyon ve bölgesel zayıflama gibi birçok hizmet sunmaktadır. Düzenli olarak bakım yapmakta olan müşterilerine düzenli indirimler yapan firmamız, yenilikçi yanı ile de adından oldukça sık söz ettirmektedir. Sunduğu kaliteli ve güvenilir hizmetten ötürü müşterisin hem takdirini hem de güvenini kazanmayı başarmış olan firmamız, her geçen gün biraz daha büyük gelişmeye devam ediyor.

Randevu sistemi ile müşteri kabul eden firmamızı arayarak dilediğiniz zamana bakın randevunuzu oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda dönemsel indirimlerden ve kampanyalardan haberdar olup faydalanmak istiyorsanız eğer bizleri takipte kalınız.

lazer epilasyon işlemleri,
lazer epilasyon fiyatları,
buz lazer epilasyon,
g5 masajı uygulaması,
istanbul gaziosmanpaşa cilt sıkılaştırma işlemleri,
kıl tekniği işlemleri,
dermapen cilt bakımı,
erkek lazer epilasyon işlemleri,
gaziosmanpaşa erkek cilt bakım merkezi,
kaş pudralama işlemleri,
manikür pedikür salonu,
cilt leke tedavisi,
el ayak bakım merkezi,
cilt renk tonu açma,
dudak renklendirme işlemleri,
dudak vitamini uygulaması,
kirpik perması uygulaması,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR