• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

En Künefe Katmer

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Torinç

Türkiye’ye has lezzetler arasında damak tadımızın vazgeçemediği şeylerden biri olan tatlıları sizlerle buluşturan En Künefe Katmer olarak bizler Trabzon pasta ve pastane sektörünün en yenilikçi ve dinamik ekiplerinden biri olarak faaliyet gösteriyoruz. Özellikle müşterilerimiz tarafından çok sevilen sıcak tatlılar konusundaki deneyim ve ustalığımız sayesinde künefe ve katmer gibi özel tatlılarımızı en doğal haliyle sizlerle buluşturuyoruz. Gaziantep’in meşhur tatlısını geleneklerine uygun bir şekilde hazırlayıp sizler için servis edebiliyoruz.

Tamamı özel olarak getirilmiş olan malzemelerle hazırladığımız sıcak tatlıların hepsinde Şanlıurfa ve Gaziantep yörelerinin lezzetlerini tatlıların içine aktarıyoruz. Tereyağlarından Antep fıstıklarına, kaymaklardan şerbetlere kadar tüm ürünlerimizin organik ve doğal olmasına dikkat ederek sizleri en doğal sıcak tatlı lezzetiyle buluşturuyoruz.

Lezzetli tatlıların tadını çıkarırken huzurlu bir ortamda keyifle vakit geçirebilmenizi sağlamak için şık dekorlarla donatılmış olan pastane tarzındaki konseptimizde yöresel müziklerle tatlıların ortamına uygun bir şekilde tüketilmesini de mümkün hale getiriyoruz. Sunumlarında zengin yiyecek seçenekleriyle her zaman günlük sütler ve taze meyvelerle desteklemiş olduğumuz künefe ve katmer tatlılarında tatlıların üzerine kendi tercihlerinize göre ekleyebileceğiniz pek çok malzemeyi de tatlıyla birlikte sizlere sunabiliyoruz. Yapım aşamalarını rahatlıkla görebileceğiniz açık alan yayılmış pişirme bölümlerimizle yediğiniz tatlıların hangi süreçlerden geçerek masanıza kadar geldiğinden de emin bir şekilde tatlılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Geniş salonlarımızda benzersiz tatlı lezzetlerini deneyimlemeniz için sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler