• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enes 01 Rent A Car

Adres :

Merkez Mah.kanuni Sokak 8/1 Serik Antalya Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Taş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

mtas01.mt@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (531) 827 51 10

Whatsapp 2:

0 (531) 827 51 10

Enes 01 Rent A Car olarak Antalya Serik’te hizmet vermekte olan firmamız güvenilir ve kaliteli çözümleri ile öne çıkıyor. Kurulduğumuz günden bu yana müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan firmamız, gelişime açık, yenilikçi yönü ile taktir topluyor.

Antalya ret a car sektöründe firmamız birçok marka ve modelde aracıyla faaliyet gösteriyor. Alanında uzman personellere hizmet veren firmamız müşterilerinin beklenti ve taleplerini en profesyonel biçimde cevaplayarak ihtiyaçlarında çözüm ortağı oluyor.

Firmamız ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar birçok otomobil çeşidine sahip. Araçlarımızın özellikleri hakkında personellerimizden ayrıntılı bilgi alabilir, ihtiyacınıza en elverişli kiralık aracı tercih edebilirsiniz. Firmamız hem uzun dönem hem de kısa dönem araç kiralama hizmeti veriyor. Dilerseniz uygun maliyette uzun süreli araç kiralayabilir, bütçenizi sarsmadan araç sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz de kısa süreli ihtiyaçlarınız, seyahatleriniz, tatilleriniz için araç kiralamayı tercih ederek kişisel araç sahibi olma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Burada her şey sizler için.

Müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak onlara en doğru çözümü ve önerileri sunan firmamız, geniş ürün ve hizmet yelpazesiyle sektöründe fark yaratıyor. Köklü geçmişine yaraşır şekilde sürekli kendini yenileyerek araç filosunu zenginleştirerek genişletiyor. Her zaman daha fazlasını vaat ediyor.

Eğer siz de doğruluk ve dürüstlük ilkesi doğrultusunda iş ortaklığı yapmak istiyorsanız firmamızı tercih edebilir, kiralık araçlarımız arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR