• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enfes Ev Yemekleri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seniha Kıyak - Sultan Altuncevahir

Toplum olarak çok farklı kültürleri içimizde barındırıyoruz. Buda bize çeşitlilik katmaktadır. Bu farklı kültürler özellikle yemek alanında bize farklılıklar katmakta ve her yöreye ait farklı ve güzel yemekler bulunmaktadır. Bunların her zaman bizim yapmamız mümkün olmayabilir. Ama restoranlarda bu tatları rahatlıkla ulaşabiliriz. Bu tatları sizinle buluşturmak için Enfes Ev yemekleri olarak İstanbul’da hizmet vermekteyiz.

Hayatın yoğunluğu içinde her zaman yemek yapacak fırsatı bulamayabiliriz. Bu yüzden de dışarıdan hazır sipariş eder ya da restorana gidip yeriz. Bu yiyeceklerin çoğu hazır gıdalar olup bazen annelerimiz evlerimizde yaptığı ev yemeklerini özleyebiliriz. Sizi bu özlediğiniz ev yemekleriyle buluşturmak için İstanbul restoran olarak hizmet vermekteyiz.

Şahane ve lezzetli ev yemek çeşitlerimizle sizi birçok tatla buluşturmaktayız. Her yöreye ait yemeklerimiz bulunmaktadır. Çeşitli sulu ev yemeklerimizin yanında yemeklerimizin öncesinde içtiğimiz çeşitli çorba seçeneklerimizde mevcuttur. Ayrıca ızgara yemek çeşitlerimiz bulunmakta, tavuk, börek, fast food çeşitlerimizde mevcuttur. Zeytinyağlı seçeneklerimiz size hafif ve lezzetli tatlar sunmaktayız. Restoranımızda tepsiyle Boşnak böreği satışı da olmakta böylece doya doya bu lezzetli yiyeceği yiyebilirsiniz. Alo paket seçeneklerimizle restoranımıza gelmezine bile gerek kalmadan siparişlerinizi evinize kadar getirmekte ve bu güzel tatlarla sizleri buluşturmaktayız. Hem ailenizle hem arkadaşlarınla beraber rahatlıkla tercih edebileceğiniz restoranımızda güler yüzle ve deneyimli çalışanlarımızla sizi karşılamaktayız. Önceliğimiz sizi memnuniyetinizdir. Gönül rahatlığıyla bizi tercih ede bilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR