• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Enn Gross Market

Adres :

Çepni Mahallesi İnönü Caddesi No: 82 Çorum » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yusuf Esat Erişgen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (533) 010 90 19

Temizlikten, gıdaya, kişisel bakımdan, şarküteri ürünlerine kadar en taze ürünlerin, en uygun fiyata sizlerle buluştuğu Enn Gross Market birmilyonnokta.com sitesi üyelerinden biridir. Açıldığı günden bu yana Çorum halkına hizmetler veren firmamız, sizlere kaliteli hizmetler sunuyor. Hesaplı ve uygun alışverişin doğru adresi olan firmamızdan aldığınız ürünlerde, reklam ücretleri, insört maliyetleri gibi ek ücretler ödemeden, aradığınız ürünü temin edebilirsiniz. Gıda fırsatçılığı karşısında oldukça hassas olan firmamız, asla sürprizlerle karşılaşmamanız için çalışmalarına devam ediyor.

Fabrikalarda fiyatlar artmadığı sürece, stoklarımız bitene kadar her hangi bir artışı siz değerli müşterilerimize asla yansıtmıyoruz. Oluşan yeni fiyatlandırma ve reklam giderlerinin masraflarını asla ödemeyeceğiniz Enn Gross Market, sizlere örnek bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Toptan fiyatına en uygun satın alma seçeneklerini sizlere sunarak, cebinizden tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Setcard, Sodexo, Metropolcard, Ticket Restaurant gibi yemek ve alışveriş kartlarınızın, tüm alışverişlerinizde geçerli olduğu firmamız, sepetinizi hesaplı bir şekilde doldurmanız için hizmet vermeye devam ediyor.

Çorum alışveriş sektöründe faaliyet gösteren firmamız, siz değerli hemşerilerimizi en uygun fiyata kaliteli ürünlerle buluşturarak, bütçenize uygun alışveriş seçenekleri sunmaktadır. Kuruyemiş, şarküteri, bakliyat, meyve ve sebze ürünlerinde en kaliteli ve en besleyici ürünleri firmamızda bulabilirsiniz. Güler yüzlü ve deneyimli uzman personelimiz sayesinde, her an en kaliteli hizmeti sizlerle buluşturmanın gayretiyle çalışıyoruz. Güvenilir tedarikçilerimizden temin ettiğimiz helal kesim sertifikalı etlerimizi, kasap reyonumuzdan güvenle satın alabilirsiniz. Enn Gross Market, kaliteli alışverişin güven veren adresi.

enngross.net enngrosscorum.com çorum uğurludağ market ürünleri satışı,çorum uğurludağ süt ürünleri satışı,çorum uğurludağ en yakın market,çorum uğurludağ alo market alışverişi,çorum uğurludağ bakliyat ürünleri satışı,çorum uğurludağ gıda ürünleri satışı,çorum uğurludağ şarküteri ürünleri satışı,çorum uğurludağ şarküteri ürünleri siparişi,çorum uğurludağ kuruyemiş satış noktası,çorum uğurludağ kuruyemiş çeşitleri satışı,uğurludağ market ürünleri satışı,uğurludağ süt ürünleri satışı,uğurludağ en yakın market,uğurludağ alo market alışverişi,uğurludağ bakliyat ürünleri satışı,uğurludağ gıda ürünleri satışı,uğurludağ şarküteri ürünleri satışı,uğurludağ şarküteri ürünleri siparişi,uğurludağ kuruyemiş satış noktası,uğurludağ kuruyemiş çeşitleri satışı,çorum laçin market ürünleri satışı,çorum laçin süt ürünleri satışı,çorum laçin en yakın market,çorum laçin alo market alışverişi,çorum laçin bakliyat ürünleri satışı,çorum laçin gıda ürünleri satışı,çorum laçin şarküteri ürünleri satışı,çorum laçin şarküteri ürünleri siparişi,çorum laçin kuruyemiş satış noktası,çorum laçin kuruyemiş çeşitleri satışı,laçin market ürünleri satışı,laçin süt ürünleri satışı,laçin en yakın market,laçin alo market alışverişi,laçin bakliyat ürünleri satışı,laçin gıda ürünleri satışı,laçin şarküteri ürünleri satışı,laçin şarküteri ürünleri siparişi,laçin kuruyemiş satış noktası,laçin kuruyemiş çeşitleri satışı,çorum oğuzlar market ürünleri satışı,çorum oğuzlar süt ürünleri satışı,çorum oğuzlar en yakın market,çorum oğuzlar alo market alışverişi,çorum oğuzlar bakliyat ürünleri satışı,çorum oğuzlar gıda ürünleri satışı,çorum oğuzlar şarküteri ürünleri satışı,çorum oğuzlar şarküteri ürünleri siparişi,çorum oğuzlar kuruyemiş satış noktası,çorum oğuzlar kuruyemiş çeşitleri satışı,oğuzlar market ürünleri satışı,oğuzlar süt ürünleri satışı,oğuzlar en yakın market,oğuzlar alo market alışverişi,oğuzlar bakliyat ürünleri satışı,oğuzlar gıda ürünleri satışı,oğuzlar şarküteri ürünleri satışı,oğuzlar şarküteri ürünleri siparişi,oğuzlar kuruyemiş satış noktası,oğuzlar kuruyemiş çeşitleri satışı,çorum alaca market ürünleri satışı,çorum alaca süt ürünleri satışı,çorum alaca en yakın market,çorum alaca alo market alışverişi,çorum alaca bakliyat ürünleri satışı,çorum alaca gıda ürünleri satışı,çorum alaca şarküteri ürünleri satışı,çorum alaca şarküteri ürünleri siparişi,çorum alaca kuruyemiş satış noktası,çorum alaca kuruyemiş çeşitleri satışı,alaca market ürünleri satışı,alaca süt ürünleri satışı,alaca en yakın market,alaca alo market alışverişi,alaca bakliyat ürünleri satışı,alaca gıda ürünleri satışı,alaca şarküteri ürünleri satışı,alaca şarküteri ürünleri siparişi,alaca kuruyemiş satış noktası,alaca kuruyemiş çeşitleri satışı,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR