• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erbaa Yufka ve Yöresel Ürünler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Okan Okutan

Erbaa Yufka ve Yöresel Ürünleri olarak Bursa Yıldırım ilçesinde siz mişterilerimizin doğal ortamda yetişen köy tavuklarından elde edilen köy yumurtasına daha kolay ulaşacağı tek noktaErbaa Yufka ve Yöresel Ürünleri .

Özellikle konusunda uzman olan ve deneyimli çalışanlarımız ile sizlere kaliteli bir hizmet sunabilmektedir. Bu konuya çok ciddi yaklaşan firmamız tüm çalışanlarımızın konusunda uzman kişiler olmasına özen göstermektedir. Eğitimli ve konusunda bilgili olan çalışma arkadaşlarımız ile sizlere en kaliteli ve profesyonel hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Bu konudaErbaa Yufka ve Yöresel Ürünleri firmamız gıda sektöründe lider firmalardan birisi konumundadır.

Gıda sektörünün yaşadığı sorunlara çözüm getirirken ülkemizde ve dünyada meydana gelen gelişmeler izlenmekte ve müşterilerimizin beklentileri ile uyum içerisinde olan bir hizmet ortaya konmaktadır. Bu noktada mevcut ihtiyaçların yanı sıra muhtemel beklentiler de değerlendirilerek firmamızın faaliyet politikası belirlenmektedir. Bu anlayışa sahip olmak firmamızı sektörün öncüsü konumuna getirmiştir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR