• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Erbulan Vinç

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

İsmail Erbulan

  • firma fb
  • firma tw
  • firma instagram

İstanbul Arnavutköy, sanayi makinleri sektöründe hizmet veren Erbulan Vinç isimli firmamızbirmilyonnokta üyesidir.

Sizlere yüksek kalite anlayışı kapsamında hizmet vermek ve servislerimizi sağlamak başlıca amaçlarımız arasındadır. Her alanda ve her ihtiyaç doğrultusunda sağladığımız vinç hizmetlerinin imkanları kapsamında yüksek öncelikli işlerimiz yer almaktadır.

İstanbul sanayi makineleri sektörü içerisinde yer alan firmamız sizlere her daim deneyimli ekip ve yol bilgisi yüksek kadro ile görevlendirme yapılmaktadır. Vinç kullanımı ve gereksinimi gerektirilen iş kulvarlarında her konuma ulaştırılarak hizmet sağlanmaktadır.

Ekibimizin vinç kullanımı konusunda deneyimli kişilerden oluşması ve konumuza yönlendirilen ekibimizin markamızı temsil ettiğinin farkındalığı ile servis sağlanmaktadır. Firmamızın ihtiyaçlara yanıt veren alanlarda bizimle iletişime geçilerek konunun paylaşılması noktasında anlaşma sağlanmaktadır.

Yüksek yük gerektiren veya yüksek uzunluklara ulaşılması gereken noktalarda sağladığımız bu hizmetler doğrultusunda sizlere kaliteli bir işlem gerçekleştirilmektedir. Tüm bakımlardan geçen vinç aracımız ile sizlere güvenilir bir çalışma sunmaktayız.

Kısa ve uzun süreler dahil olmak üzere iki farklı şart için de çalışma süresine göre bütçeleme yapılmaktadır. Her bütçeye uyum sağlayan gider hesaplanması yapılarak sizler ile ortak bir bütçe belirlenmektedir.

Markamızın imajını koruması için gerekli olan koşullar ve şartlar göz önünde bulundurularak müşterilerimiz ile yapılan sözleşmelerimizin sonucunda her daim profesyonel hareket edilmektedir. Bu noktada siz değerli müşterilerimiz için şeffaf ve açık bir hesaplama yönetimi geliştirilmektedir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR