• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ercan ve Şakir Usta Kebap ve Pide Salonu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ercan Çaltepe

Kebap ve pide, Türk mutfağının et tüketiminde en çok tercih edilen örneklerini oluşturmaktadır. Ülkemizin birçok farklı bölgesinde farklı tarifler ve şekiller ile hazırlanan kebap ve pide lezzetleri, her şehirde farklı restoranlar sayesinde ulaşılabilir bir fırsat oluşturmaktadır. Afyonkarahisar İhsaniye ilçesinde de bu lezzetlere ulaşabilmeniz için restoranımızı tercih ederek, güzel bir sofrada damak tadınıza uygun tarifleri deneyebilirsiniz.

Ercan ve Şakir Usta Kebap ve Pide Salonu olarak Afyonkarahisar'da vermiş olduğumuz bu hizmetlerde onlarca farklı çeşit ile pide ve kebap tarifleri hazırlıyoruz. Bu yapı sayesinde Afyonkarahisar restaurant sektöründe en çok tercih edilen dış etkilerden biri olarak özellikle en kaliteli etlerin kullanılması sayesinde yemeklerimizi hazırlıyoruz. Onlarca farklı tarif arasında lahmacun, etli pide, kıymalı pide, kuşbaşılı pide, ızgara etler, tavuk, döner, kahvaltı, saç kavurma ve künefe gibi birçok farklı lezzet ile hizmet veriyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz restoran hizmeti sayesinde isterseniz kişisel olarak isterseniz sevdikleriniz ve ailenizle güzel bir sofrayı kolayca elde edebilirsiniz. Ercan ve Şakir Usta Kebap ve Pide Salonu olarak özellikle seçtiğimiz malzemelerin doğal, sağlıklı ve hijyenik olması sayesinde güvenilir bir mutfağa sahip olarak hizmet veriyoruz. Ustalarımızın sağladığı tarifler sayesinde güvenli ve lezzetli bir sofraya ulaşmanız için aynı zamanda ekonomik hizmetler sunulmaktadır. Bu sayede her zaman bütçenize uygun bir şekilde hizmet almak için firmamızı tercih ederek hızlı servis ve kaliteli sunum mantığıyla lezzeti elde edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR