• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erciyes Otomotiv Kabin

Adres :

Anbar Mahallesi Traktörcüler Sitesi Esra Sokak No: 8 Kayseri Kayseri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Enes Sevinç-mustafa Adıgüzel

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@erciyesotomotiv.com

Kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Kayseri ve Türkiye genelinde boy gösteren ERCİYES KABİN sürekli yenilediği ürün ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.Traktör,biçerdöver,iş makinaları kabinleri üretimi ve satışı alanında kendini kanıtlayan ERCİYES KABİN ,Kayseri ve tüm Türkiye'de hizmetlerine devam etmektedir.Müşteri her zaman haklıdır prensibi ile yola çıkan ERCİYES KABİN ,bu ilkesini ilk gün gibi halen korumaktadır.

Araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle tüketicilerimizin farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu ürünler oluşturmak ERCİYES KABİN 'nın başlıca hizmetlerindendir.

Türkiye'nin ve Dünya'nın ileri gelen kabin firması olmayı hedefleyen ERCİYES KABİN hizmetlerini müşterilerine her geçen gün daha da iyi sunmayı planlamaktadır.ERCİYES KABİN ,kurumsal ve vizyon sahibi çizgisinden hiçbir zaman vazgeçmemiştir.

ERCİYES KABİN teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükselterek Türkiye ve dünya genelinde en iyi yerlere ulaşmayı hedeflemektedir.

ERCİYES KABİN Dinamik, verimli, tecrübeli, esnek, öğrenebilen yapıya sahip, yüksek değer yaratan, yenilikleri takip eden, bu yenilikleri hem firma menfaatine hem de müşteri memnuniyet ve menfaatine uygun şekilde uygulamayı amaç edinmiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmek, bulunmuş olduğu piyasada marka değeri oluşturmak.

İşletmenin vizyonu müşterilerimizin gelişen ihtiyaç ve gereksinimlerine uygun olarak beklentilerini karşılamak, kaliteli hizmet anlayışı ile deneyim ve güvenilirliğimizi istikrarlı ve sürekli kılmak, kaliteli, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmak, her geçen gün hızla büyüyen ve gelişen sektörün ihtiyacı konusunda tercih edilen ve en iyi hizmet sağlayan firma olmak, Tüm çalışan personeli ile seviyeli, ülke milli değerlerine bağlı, dürüstlüğü ve hizmet anlayışını tüm birimlerinde benimsemiş bir kurum olmaktır.

Şirketimiz kurumsal bir firma olmayı hedeflemektedir. Sektörün her aşamasında var olan, marka değeri olan bir firma olmayı hedeflenmiştir.

Yılların verdiği tecrübe ve gururumuz," KALİTELİ ÜRÜN" anlayışımızı değiştiremez

"Yüksek kaliteli ürün" ana prensibimizdir.

Müsteri memnuniyetini ön planda tutarız. Bize göre,"müşteri daima haklıdır."

Istekleriniz doğrultusunda kendimizi geliştirmeyi " VIZYON " edindik.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR