• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdem Kasap

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Erdem Altıner

Günümüzde neredeyse her şey süper marketlerde rahatlıkla bulunabilir hale geldi. Tek bir şey eksik kaldı, küçük esnaf sıcaklığı. Ne kadar çok çeşitlilik olursa olsun o küçük esnafın verdiği samimiyeti ve sıcaklığı buralarda bulabilmek ne yazık ki mümkün olmadı. Biz de bu dönemde Erdem Kasap olarak sizlere küçük esnaf ortamını, samimiyetini, sıcaklığını ve en kaliteli etleri sunabilmek için Balıkesir’de hizmet vermekteyiz.

Balıkesir alışveriş sektöründe kasap alanında sizlere bir ilki yaşatmanın vermiş olduğu gururu ve mutluluğu yaşamaktayız. Kahvaltılık ve süt ürünlerinin de bulunduğu işletmemizde kapalı ortamda olmayan, gezen hayvan etini ve helal kesim ile hijyen konusunda taviz vermeden kesiyoruz. Kesimden sonra ise özel buzdolaplarımızda 28 günlük bekletiyoruz. Bekletmemizdeki amaç ise hayvan kesilirken ürettiği zararlı enzimleri hemen atamaması ve bu enzimleri atamamışken de pişirilmesi hem kalitesinde hem yumuşaklığında hem de lezzetinde olumsuz etkiler oluşturmasıdır. Aynı zamanda bu enzimler insan vücuduna da zarar vermekte ve hazımsızlığa da yol açmaktadır. Bu sebeplerden dolayı 28 günlük beklemeden sonra adeta lokum kıvamında olan etlerimizi siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

Ayrıca sizler için adınıza et ayırma imkânı sunmakta ve dilediğiniz zaman bu etleri restaurantımızda ya da evlerinize götürerek gönül rahatlığı ile yiyebilme hizmeti de verebilmekteyiz. Dana ve kuzu etleri, işkembe, sakatat çeşitleri ve kıyma çekim hizmetlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duymaktayız. Balıkesir’in merkezinde bulunan kasap dükkânımıza güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı ve temizliğe önem veren satış elemanlarımız ile sizleri bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR