• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Pınarbaşı Köylüm Mantı Yöresel Yemekleri

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Aydın Gündoğdu

  • firma fb

Geleneksel lezzetlere ev sahipliği yapan işletmemiz Pınarbaşı Köylüm Mantı Yöresel Yemekleri birmilyonnokta.com üyelerinden biridir. Yöresel lezzetlerden biri haline gelmiş olan ve ülkemizde pek çok kesim tarafından sıklıkla tüketilen mantı gibi lezzetlere ev sahipliği yapan işletmemiz Kastamonu restaurant sektöründe adından sıkça söz ettirmeye devam etmektedir.

İşletmemiz ülkemizde sıklıkla tüketilen ve dünyada çeşitli ödüller almış onlarca lezzete ev sahipliği yapmaktadır. Bu lezzetler arasında başta mantı gelmek üzere; gözleme, köfte çeşitleri, çorba çeşitleri ve serpme kahvaltı gibi lezzetler bulunmaktadır. Her zaman taze ve lezzetli üretim yaparak yüksek standartlarda yemekler sunan işletmemiz, profesyonel ve deneyimli çalışanlarıyla sizlere tadına doyum olmayacak lezzetleri sunmaktadır.

Firmamız mantıdan köfte çeşitlerine kadar her ürününü, günlük ve ev yapımı usullere uygun olarak üretmektedir. Üretim faaliyetlerimizi gerçekleştirdiğimiz alanlar yüksek hijyende olmakta ve tüm çalışanlarımız da bu sorumluluk bilinci ile hareket etmektedir. Sizlere kaliteli yemekler sunmak ve lezzeti doruklarında yaşamanız için verdiğimiz hizmeti her zaman katlamaya devam ediyoruz.

Pınarbaşı Köylüm Mantı Yöresel Yemekleri ailesi olarak müşterimizin lezzetli yemeklerle buluşması bizim için harikulade önemlidir. Bu doğrultuda lezzetten ve kaliteli malzeme kullanmaktan ödün vermeyerek geleneksel lezzetlerimizi sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz. Sizler de ev yapımı geleneksel mantıdan serpme kahvaltıya kadar özlediğiniz her lezzet için firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Hepinizi işletmemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR