• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Cedide Hanımın Mutfağı

firma adresi

Adres :

Ahi Çelebi Mahallesi Şehit Nihat Çendik Caddesi No : 4 / B Kastamonu » Devrekani
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Gamze Müzeezzinoğlu
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (544) 324 34 37

reklam logosu
  • firma instagram

Cedide Hanımın Mutfağı, Kastamonu ilinde yer alan ev yemeği restoranıdır. Kastamonu'nun tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan lezzetleri sunan Cedide Hanımın Mutfağı, zengin menüsüyle dikkat çekmektedir. Restoran, geleneksel tarifler ve yöresel malzemeler kullanarak lezzetli yemekler sunmaktadır. Menüde yer alan başlıca yemekler arasında; Kastamonu Mantısı, Sıkıçeçeşme Pilavı, Kuymak, Etli Ekmek, Patatesli Güveç, Soğanlı Börek, Muhlama ve Hengel gibi yöresel yemekler yer almaktadır.

Cedide Hanımın Mutfağı ‘nın konumu da oldukça avantajlıdır. Restoran, Kastamonu'nun tarihi yerlerine yakın bir konumdadır. Yemek yiyen misafirler, tarihi dokuyu keşfetmek istediklerinde yemek sonrası Kastamonu Kalesi, Nasrullah Meydanı, İsmail Bey Külliyesi gibi yerleri ziyaret edebilirler. Cedide Hanımın Mutfağı, sıcak bir ortamda lezzetli yemekler sunan bir restorandır. Yöresel yemekleri sevenlerin mutlaka denemeleri gereken bir mekân. Ayrıca, yemek sonrası tatlı krizine girenler için de güzel bir alternatif sunuyor. Restoranın tatlı menüsünde yer alan Karalahana Tatlısı ve Tahinli Pide Tatlısı gibi yöresel tatlılar, ziyaretçilerin beğenisini kazanıyor.

Cedide Hanımın Mutfağı, Kastamonu ev yemeği sektöründe tarihi ve kültürel dokusunu hissettiren geleneksel yemekleri sunan bir restorandır. Yemekleri lezzetli ve servisi güler yüzlü olan mekân, Kastamonu seyahatinde ziyaret edilebilecek keyifli bir alternatif sunmaktadır. Cedide Hanımın Mutfağı, kaliteli malzemeler ve doğal yöntemler kullanarak hazırladığı yemekleriyle, Kastamonu'nun en sevilen restoranları arasında yer almaktadır. Menüsünde her gün değişen çorba, ana yemek ve tatlı seçenekleri sunan restoran, sebzeli yemeklerden etli yemeklere, seçkin lezzetler sunar.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR