• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eren Garage

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Emre Eren

Firmamız; Giresun otomotiv sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Kurulduğumuz günden bu güne kadar faaliyet alanımızdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek yenilikçi bir anlayış benimsedik. Bu anlayışımız ışığında siz değerli müşterilerimizin her model araçlarının iç ve dış detaylı temizliğinin yanı sıra kaput koruma, pasta cila uygulaması, Amerikan çizilmez cam filim uygulaması, seramik kaplama gibi oldukça geniş bir faaliyet alanında hizmet vermekteyiz. Firmamızın temel prensibi müşteri memnuniyetidir. Dolayısıyla araç bakımı konusunda her model araçlarınıza hizmet garantisi sunmaktayız.

Firma olarak yılların kazandırdığı tecrübe ve deneyimlerimizi teknolojik yeniliklerle harmanlayarak aracınızın ihtiyacı olan tüm hizmetleri en kaliteli ve en uygun bir fiyata sunmaktayız. Planlı ve programlı bir şekilde çalışarak; alanında tecrübeli çalışma personelimiz ve müşterilerimiz ile aramızda her zaman karşılıklı güven anlayışı oluşturduk. Bu anlayış doğrultusunda araçlarınızın temizliğinde A sınıf birinci kalite malzeme kullanmaya özen gösterdik ve bundan sonrada göstermeye devam edeceğiz. Araçlarınızın temizliğinde hava kanalları başta olmak üzere torpido gözü, kapı pandizotları, lastikler ve paspaslar gibi en ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde hijyenik ve anti bakteriyel malzemeler ile temizleyerek aracınızı aynı gün içinde teslim etmekteyiz.

Firma olarak hedefimiz oldukça geniş bir potansiyele sahip olan faaliyet alanımızda adımızı duyurarak çok daha geniş kitlelere ulaşmak. Aracınızın her türlü kuaförlük hizmetleri için bizi arayabilir daha detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Merhaba

Bayram Tatili nedeni ile firmamız bayram boyunca hizmet vermemektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.
İstek ve arzularınızı [email protected] mail adresinden iletebilirsiniz.

İyi Bayramlar