• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ergene Reklam Tabela

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Sabri Köseoğlu

Ergene Reklamsektöründeki teknolojik gelişmeleri takip edip "minimum maliyet maksimum fayda” anlayışı ile bilgi birikimlerini yaptığı projelere entegre etmektedir. Fiyat aralıkları ve hizmet kalitesi yönünden belirli standartlar getirilmemiş reklam sektöründe; üstlenmiş olduğu projelerin büyüklüklerine bakmadan hepsine aynı özen ve "kusursuz hizmet prensibi” ile yaklaşmaktadır. Diğer hizmet sektörlerinden farklı olarak reklamcılık alanında faaliyet gösteren firmaların dikkat etmesi gereken en önemli konulardan biri de şüphesiz müşterisi ile empati kurabilmektir.


Firma Tanıtım Ekibi olarak şunun bilincindeyiz ki; müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerini ne derece iyi anlar ve yaptığımız işlerde uygularsak o derece başarılı oluruz. Ürettiğimiz çalışmaların sonucunda müşterilerimiz kendi reklamlarını yapmaktadır. Bizimle birlikte çalışan firmaların kazancı ve ticari itibarı açısından işimizin sorumluluğu oldukça fazladır.

Üstlenmiş olduğumuz bu sorumluluk bizi her zaman sektörüne yön veren, "öncü, yaratıcı ve başarılı bir reklam şirketi olma” yolunda teşvik etmektedir.

ÖNCÜ YARATICI VE BAŞARILI BİR REKLAM SİZİNDE HAKKINIZ...

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR