• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erhan Yapı Dekorasyon

Adres :

Cami Kebir Mah Mustafa Ali Bey Cad No 72 Ptt Karşısı Gelibolu / Çanakkale Çanakkale » Gelibolu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erhan Altınmakas

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erhanyapidekorasyon@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (537) 732 90 37

Whatsapp 2:

0 (551) 933 61 38

Whatsapp 3:

0 (535) 612 80 68
erhan yapı dekorasyon sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyetini de önemsemekteyiz.
erhan yapı dekorasyon olarak öncül amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır.
Sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.
Misyonumuz,
erhan yapı dekorasyon olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
Vizyonumuz,
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR