• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Mis Nazilli Pide

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Özkan Aldemir

reklam logosu
  • firma instagram

Mis Nazilli Pide olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İzmir restoran sektöründe çalışan Mis Nazilli Pide olarak hizmet verdiğimiz çevrede büyük ölçüde herkes tarafından bilinmektedir. Sizlere sunduğumuz ürünler hemen hemen herkesin, özellikle de çocukların sevdiği ürünlerdir. Ürünlerimiz; her çeşit pizza, her çeşit pide, lahmacun, kebap ve kelle paçadır.

Verdiğimiz hizmetlerden en önemlilerinden birisi müşteri odaklı çalışmamızdır. Siz müşterilerimizin memnun bir şekilde karnınızı doyurabilmesi ve güzel zaman geçirebilmesi bizim için çok önemlidir. Bu doğrultuda da mesleğinde deneyimli, gerekli eğitimi olan, çalışkan ve usta çalışanlar ile hizmet vermekteyiz. Yine sizin memnun ve güvenli bir şekilde yemek yiyebilmeniz için tim ürünlerimizi tek tek kontrol ediyor ve dünya standartlarına uygun bir sağlık kontrol politikasından geçiriyoruz. Yine ürünlerimizin saklanmasında ve muhafaza edilmesinde de çok sıkı sağlık ve güvenlik politikaları uyguluyoruz.

Maddi kaygılardan sıyrılmış bir şekilde hizmet veren restoranımız sizin için istekleriniz doğrultusunda da yiyeceklerinizi hazırlamaktadır. Bir diğer hizmetimiz ise alo paket servisimizdir. Evinize, iş yerinize veya istediğiniz herhangi bir yere sipariş vermek için bu sistemi kullanabilirsiniz. Bu sistemde yemeklerinizle restoranımızda yaşadığınız deneyimleri istediğiniz yerde yaşayabilirsiniz. Hizmetlerinizden yararlanmak için tek yapmanız gereken restoranımıza teşrif etmek ya da alo paket servisimiz yolu ile irtibata geçmektir.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR