• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ersin Moda 2

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nurten Sabırlı

Güzel ve şık tasarıma sahip harika bir gelinlikle bu özel anı daha anlamlı hale getirmek her bayanın beklentileri arasındadır. Hayattaki en özel kararı aldığımız bu mutlu günde mutlaka her bayanın tercih ve isteklerine uygun olarak üretilen gelinlik modelleri bulunmaktadır. Bunlar arasından güzel bir seçim yapmak için konusunda bilgili kişilerden bir fikir almak oldukça önemlidir. Bizler İstanbul Ersin Moda 2 firması olarak gelin adaylarımız için eşsiz ve harika tasarıma sahip gelinlik modellerimizle hizmet vermekteyiz.

Daima şıklık ve zarafeti bir araya getiren bakış açımızla tüm beklentilere en uygun cevapları sunmaktayız. Ayrıca gerekirse uzman kadromuzla gelin adaylarımıza özel gelinlik tasarımları da yapmaktayız. Oldukça uygun olanaklarla sunduğumuz bu gelinlik modellerine uygun taç ve gelin ayakkabısı satışlarımızla da her bakımdan gereksinimleri karşılamaktayız. Modayı yakından takip eden ve bu alanda gerçekleşen yeniliklere uyum sağlayan bir çalışma şekliyle her zaman müşterilerimizi en kaliteli ve özgün ürünlerle buluşturmaktayız.

Giyim alanında sunduğumuz hizmetlerle her bayanın kendisini özel hissetmesini sağlayarak mutlu ve memnun olmaları için çaba göstermekteyiz. Her bayanın hayalini kurduğu giyim tarzını onlara kazandırmak için her bir çalışmamızı özveriyle gerçekleştirmekteyiz. İnsanların yaşamlarına değer katmak ve kaliteli ürün hizmetleri sağlamak en temel çalışma prensiplerimiz arasındadır. Hizmet verdiğimiz bu sektörde aynı zamanda markamıza da iyi bir değer kazandırarak daha çok insanla bir arada olup onlarla mutluluğu paylaşmak hedefindeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR