• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ersoy Renault Özel Tamir Bakım Servisi

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmail Ersoy

Renault tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de en çok tercih edilen otomobil markalarının başında gelir. Çok uzun yıllardır marka, ülkemiz piyasasında olduğu için bir taraftan çok eski araç modelleri yollardadır diğer taraftan da her yıl birçok yeni serisi yollara çıkmaktadır. Ülkemiz şartlarına uyum sağladığı ve ekonomik olması dolayısıyla çok rağbet gören Renault araçlar zaman zaman bakıma, tamire ve onarıma gerek duyabilmektedir. Bu durumda mutlaka işin uzmanı bir servisten hizmet alınmalı, iş şansa bırakılmamalıdır. Konya Selçuklu’da faaliyetlerine devam eden Ersoy Renault Özel Tamir Bakım Servisi firmamız uzun yıllardır bölgenin en çok tercih edilen Renault özel servisi konumundadır.

Konya oto servis ve tamirhane sektörünün öncü ve örnek firmalarından birisi olarak siz kıymetli müşterilerimize ve araçlarınıza değer veriyoruz. İhtiyaçlarınızı, isteklerinizi başarıyla tespit ediyor, gerekli çözümleri tam zamanında hayata geçirebilmek için yoğun çaba sarf ediyoruz. Renault araçlarınızın modeli ve serisi her ne olursa olsun en uygun kontrolleri, onarımları, periyodik bakımları yerine getiriyoruz. Üstelik sadece Renault değil, markanın bir diğer kolu olan Dacia marka araçların de her türlü tamirini, bakımını, onarımını yapıyoruz.

Firma olarak en kaliteli hizmeti sunuyor, bu kapsamda en gelişmiş altyapıya sahip bulunuyoruz. İleri teknoloji cihazlarımız sayesinde arıza tespitlerimizi bilgisayar ile yapıyor, noktasal tespitlere en doğru çözümleri üretiyoruz. Yüksek kaliteyi uygun fiyata sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR