• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esat Oto Elektrik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Esat Yılmaz

Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve güvenliği olduğu için kaliteli çalışmalarımızla hizmet vermekteyiz. Yapacağımız ya da sebep olacağımız ufak bir hatanın can ve mal kaybına yol açacağının bilincindeyiz. Bu yüzden sektöre başladığımız günden bu yana kalitemizden ödün vermeyerek, özenle ve dikkatle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşteri odaklı çalışmalarımız doğrultusunda, müşterilerimizin isteklerine ve ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunarken uygun fiyatlarla çalışıyoruz. Sizler için aracınız ne kadar önemliyse, emin olun bizim için sizler daha önemlisiniz. Firmamızda sizlerin güvenliğini korumak için çalışmalarımızda hataya yer vermeden ilerliyoruz.

Çalışmalarımızın kalitesi sayesinde, yıllardır Aydın otomotiv sektörünün önde gelen ismi olmayı başarıyoruz. Müşterilerimizin haklarını göz önünde bulundurarak çalışmalarımızı kalite standartları içerisinde gerçekleştiriyoruz. Sizler için 7/24 güvenilir ve kaliteli hizmetler veriyoruz. Oto elektrik tamiri ve bakımı, marş şarj sistemleri, oto akü değişimi gibi hizmetlerimizi sizlere tüm kalitesiyle sunuyoruz. Alanımızda aldığımız eğitimler ve tecrübelerimiz sayesinde işimizi eksiksiz yapıyoruz. Teknolojiden de faydalanarak kullandığımız makineler ve bilgisayarlarla aracınızın durumunu, akünün durumunu, arızanın nerede olduğunu kolaylıkla belirliyoruz ve o doğrultuda çalışmalar gerçekleştiriyoruz.

Yenilikçi kişiliğimiz sayesinde sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve hizmetimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Çalışkan ve azimli ekibimizle birlikte işlerimizi kısa sürelerde tamamlıyoruz. Böylelikle hem firmamızın hem de müşterilerimizin zamanından tasarruf sağlamış oluyoruz. Eksiksiz ve kusursuz çalışmalarımızla her zaman hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR