• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Esenceli Piknik Alanı

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Yahya Balıkçı

  • firma instagram

İstanbul Şile’de hizmet veren firmamız piknik alanı olarak ailecek veya arkadaşlarınızla gelebileceğiniz kaliteli bir mesire merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Et mangal salonu olarak, ızgara salonu, aile piknik alanı ve serpme köy kahvaltısı olarak sizlere huzur içinde geçirebileceğiniz bir hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Müşterilerimizin damak zevklerine hitap eden et ve et ürünleri ortaya koymanın yanı sıra özenle hazırladığımız yeni hizmetlerimizle de sizlere ulaşmaya devam etmekteyiz. Firmamız müşterilerinden gelen istek ve taleplere son derece önem vermekte ve bu konuda kendini sürekli geliştirmeye devam etmektedir. Sevgi, saygı ve güven duygusunu inşa etmeye özellikle değer veren firmamız, daha iyiye ve daha kaliteliye kendisini programlamış bulunmaktadır. Karşılıklı güvenle hizmetlerini sürdüren firmamız, karşılıklı güvenin katma değer yarattığının bilincinde hareket etmektedir. Sizlere daha kaliteli hizmet sunmaya devam etmekteyiz.

İstanbul restoran sektöründe kendi ile yarışan firmamız en nezih en temiz ortamları ile ailecek mutlu bir Pazar pikniği için sizlere keyifli ortamlar sunmaktadır. Daha güvenli, daha sağlıklı ürünler tüketebilmeniz için kendimizle yarışmaktayız. Arzu ettiğiniz mesire restoran hizmetini sunmaya çalışan firmamız, çalışanları ve müşterileri arasında güven köprülerinin kurulmasına özellikle önem vermektedir. Aradığınız profesyonel hizmet için firmamız ilkeleri olan dürüstlük, sağlam iş ve kalite anlayışlarından bir an olsun ayrılmamaktadır. Firmamız hakkında daha kapsamlı bilgi edinebilmek için web sitemizi ziyaret edebilir ve bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR