• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esin Merve Beauty

Sektör :

Yetkili Kişi :

Merve Ak - Esin Kabadayı

Esin Merve Beauty güzellik merkezimiz www.birmilyonnokta.com sitesinin bir üyesi olmaktadır. Güzel görünebilmek, güzelliğine en doğal ürünler ve yöntemler ile takviyede bulunabilmek her kesimden insanın hakkı olmaktadır. Çünkü kişi güzel göründüğünde ve güzelliğinden emin olduğunda kendinden de emin olmakta hatta hayatını daha iyi yaşayabilmektedir. Bizler de siz değerli müşterilerimizin güzelliklerine güzellik katabilmek için Giresun güzellik merkezi sektörü içerisinde yerimizi aldık.

Deneyimli, alanında uzman, güler yüzlü, işini severek ve titizlik içerisinde yapan, her zaman memnun müşteri düşüncesi içerisinde çalışan ekibimiz ile sizlere hizmet veriyoruz. Giresun’un merkezinde bulunan güzellik merkezimizde sizlere verdiğimiz tüm hizmetlerimizi tamamen hijyenik ortamlarda ve steril malzemelerimiz ile müşterilerimizi hazır olarak bekliyoruz. Her bir seans sonrası da aynı şekilde tüm malzemelerimiz ve çalışma ortamımız aynı şekilde temizlenmekte, steril hale getirilmektedir.

Hizmetlerimiz içerisinde cilt bakımı, hydrafacial, bb glow, buz lazer epilasyon, bölgesel zayıflama, selülit masajı, kirpik lifting, kaş laminasyonu, dudak gençleştirme, microblading (kaş kontür), kaş pudralama, kalıcı eyeliner ve dipliner, protez tırnak ve nail art gibi daha sayabileceğimiz pek çok seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Bir telefon kadar uzakta olan güzellik merkezimizde sizlere uygun olan günde ayarlayacağınız bir randevu ile ilk adımı atarak güzelliğiniz için en önemlisi de kendiniz için harekete geçebiliriniz. Bu hayatta herkes için bir şeyler yapmaya çalışan sizler de artık kendiniz için bir şeyler yapmanın zamanı gelmedi mi?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR