• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Etchef Kasap & Steak House

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Kaan Kaya

  • firma fb
  • firma instagram

Etchef Kasap & Steak House işletmemiz İstanbul Gaziosmanpaşa’da faaliyetlerine devam etmekte olup bilgi, birikim ve tecrübelerini her geçen gün daha ileriye taşımaktadır. Yıllar önce çıktığımız yolda emin adımlarla yürüyor, başarı basamaklarını kısa sürede tırmanarak bölgemizin en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence mekânı haline gelmiş olsak da başarılarımızı kesinlikle yeterli saymıyoruz. Hep daha iyisini ve daha güzelini siz değerli müşterilerimizin tercihine açıyoruz. Kendi potansiyelimizin daha iyiye elverişli olduğunu, sizlerin de daima daha iyisini hak ettiğinizi biliyor, bu niyetle kalite standartlarımızı her geçen gün daha yukarılara taşıyoruz.

İstanbul restaurant sektörünün öncü kuruluşlarından birisi olarak deneyimli ustalarımızca hazırlana, tamamen doğal malzemelerden yapılan ürünlerimizin gerek malzemelerinin tedariki gerekse hazırlanması ve servis edilmesi aşamalarında hijyene azami dikkat ediyoruz. Malzeme tedarikinden soğuk zincirin kırılmasına mahal vermeden ülkemiz bazında yaygın, marka olmuş, sertifikalı malzemeleri ürünlerimizde kullanıyoruz. Malzemenin kalitenin en az yarısı olduğunu biliyor, et ve et mamullerimizin seçiminde yıllardır belirlediğimiz kalite standartlarımızın dışına kesinlikle çıkmıyoruz. En lezzetlilerin olduğu kadar en sağlıklıların da adresi olmaya gayret gösteriyoruz.

İşletme olarak sektörümüz içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek siz değerli müşterilerimize daima daha kaliteli, daha yenilikçi hizmetler ulaştırıyoruz. Çorbalardan salatalara, ana yemeklerden tatlı çeşitlerine ve çok sayıda meşrubata kadar çok geniş bir tercih sunuyor, her zevke hitap etmeyi rahatça başarıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR