• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etkin Çözüm Eğitim Kurumları

Adres :

Pirimehmet Mahallesi 1710 Sokak No : 4/ A Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hikmet Yıldırım - Seyyid Sancar - Doğukan Batı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (505) 835 85 46

Isparta ilinin merkezinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana hizmet veren Etkin Çözüm Eğitim Kurumları isimli işletmemiz sunduğu kaliteli, planlı, programlı ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde her zaman parmak ile gösterilen işletmeler arasında kendisine yer bulmaktadır. İşletme olarak öncelikle bünyemizde deneyimli ve tecrübeli eğitmenler bulundurmakta ve bu sayede öğrencilerimizin kaliteli bir şekilde eğitim almalarını sağlamaktayız. Günümüzde lise, ortaokul, üniversite sınavları gibi pek çok sınav bulunmakta ve öğrencilerin bu sınavlardan başarılı olabilmeleri için iyi bir eğitim almaları gerekmektedir. Bizler de bu konu özelinde sizlere çok önemli hizmetler sunmakta ve çocuklarınızın sınavlarda başarılı olmalarını sağlamaktayız.

İşletme olarak öğrencilerimize konu anlatımı, test çözümü ve birebir etüt sistemleri ile detaylı eğitimler vermekteyiz. Soru çözüm derslerinde her türlü soru çözüm tekniklerini göstermekte ve sınav esnasında hızlı şekilde doğru cevapların verilmesini ve süre bakımından sorun yaşanmamasını sağlamaktayız. Ayrıca konu eksiği olan öğrencilerimize özel bire bir etütler vermek suretiyle o konu ile ilgili eksikliklerini gidermelerini sağlamaktayız. Ayrıca öğrencilerimizin uygunluk durumlarına göre akşam saatlerinde de eğitimler verebilmekte ve bu sayede vakit sorunlarını ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz.

Sizlerin de başarıyı getirecek nitelikte, kaliteli, uygun fiyatlı ve profesyonel hizmetlere ihtiyacınız var ise eğer Isparta eğitim kurumları sektöründe hizmet veren işletmemize gelerek memnun kalacağınız şekilde hizmet alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR