• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Eunoıa Psikolojik Danışmanlık Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Psikolog Enes Dinçer

reklam logosu
  • firma tw
  • firma instagram

Eunoıa Psikolojik Danışmanlık Merkezi, birmilyonnokta.com üzerinden hizmet tanıtımı yapıyor. İnsanlar farklı nedenlere bağlı olarak psikolojik danışmanlık hizmeti almaya ihtiyaç duyabiliyor. Doğru ve sağlıklı destek almak isteyenler Eskişehir danışmanlık sektöründe bizi tercih edebilir. Uzman psikoloğumuz eşliğinde danışanlarımıza ihtiyacı olan desteği sunuyoruz. Böylelikle danışanlarımızın sorunlarına çözüm sunuyoruz.

İnsanlar geçmişte yaşadığı olayların etkisini atamayabiliyor. Yakın zamanda yaşadığı kayıplar, acılar, iş sıkıntıları, ailevi problemler, kişisel problemler ve daha çoğu insanları psikolog desteği almaya yönlendiriyor. Psikolojik danışmanlık desteği almak insanların daha rahat bir zihne sahip olmasına yardımcı oluyor. Bizler aldığımız eğitimlerle her danışana özel psikolojik danışmanlık hizmeti veriyoruz. Önceliğimiz danışanlarımızı anlamak oluyor. Danışanlarımızı anladıktan sonra onlar için neler yapabileceğimizi belirliyor, sağlıklı ve güvenilir çözümlerle yardımcı oluyoruz.

Hizmet verdiğimiz danışmanlık sektöründe önceliğimiz danışanlarımızdır. Danışanlarımızın sorunlarına odaklı hareket ediyoruz. Öncelikle sorunu tespit ediyor, sorunu anlıyor ve sorunu çözme odaklı hareket ediyoruz. Danışanlarımızı yormadan, sıkmadan ilerliyoruz. Danışanlarımıza her zaman en iyi hizmeti sunmak için kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz sektörde daha iyi neler yapabiliriz araştırıyoruz. Bu doğrultuda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştirerek ilerliyoruz. Danışmanlık merkezimizde danışanlarımız için randevulu sistemle hareket ediyoruz. Bu sayede danışanlarımıza daha düzenli ve planlı hizmet vermiş oluyoruz. Danışanlarımızın öncelikle randevu alması gerekiyor. İlk randevunun ardından hangi tarihte yeni bir randevu alınması gerektiğini birlikte kararlaştırıyoruz. Sizler de verdiğimiz danışmanlık hizmetinden güvenle faydalanabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR