• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eva Saç Makyaj Bayan Kuaförü

Adres :

Mitatpaşa Caddesi Yükseliş Mahallesi Kepez Antalya Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Neşe Ünal - Emin Yürekli

E-Posta Adresi :

nese-07@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 777 50 60

Whatsapp 2:

0 (533) 777 50 60

Eva Saç Makyaj Bayan Kuaförü

Güzellik sektöründe başarının sağlanabilmesi için en önemli değerlerin başında şüphesiz müşteri memnuniyetinin sağlanması gelmektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması için ise hizmetlerin tamamının müşteri odaklı gerçekleştirilmesi kimi durumlarda insiyatiflerin alınması ve bu insiyatifler neticesinde ise hizmetlerin esnekleştirilmesi gerekmektedir.

Eva Saç Makyaj Bayan Kuaförü olarak hizmete başladığımız ilk günden itibaren hiçbir şekilde insiyatif almaktan korkmamış ve müşterilerimizin memnuniyetinin tam manası ile sağlanabilmesi için gereken her şeyi yapmış bulunmaktayız. Tüm hizmetlerimize müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yön vermiş olmamız sayesinde sektörün en önemli değeri olan müşteri memnuniyetinin sağlanabilmesi için büyük adımlar atmış ve müşteri memnuniyetini başarılı bir şekilde firmamızın temeline oturtabilmiş bulunmaktayız.

Hata payının sıfıra indirgendiği hizmetlerimiz modern uygulamaların benimsendiği çalışmalarla da dikkat çekmektedir. Hizmetlerimizde ticari ahlaka uygun olarak hareket etmekte ve bu konudaki hassasiyetimizle müşterilerimizin karşısına çıkmaktayız. Sadece ticari ahlaka uygunluğuyla dikkat çekmeyen hizmetlerimiz bu ölçüde ekip ruhunu benimsemiş uzman personellerimizin güler yüzlülüğüyle de büyük ilgi görmektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR