• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Seven Bayan Kuaför

Adres :

Mahmutpaşa Mahallesi Tanzimat Sokak Tarımer Apt No: 146 Zemin Kat / Lefkoşa Kıbrıs Kıbrıs » Lefkoşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seven Bulut

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (533) 864 51 35

Whatsapp 2:

0 (533) 864 51 35

Even Bayan Kuaför

Even Bayan Kuaför ailesi olarak yola ilk çıktığımız zamanlarda oldukça küçük bir ekip ile mümkün olan her müşteriye ulaşmaya çalışmakta ve mümkün olan her şekilde müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için elimizden gelen her türlü çabayı sarf etmekte idik.

Even Bayan Kuaförolarak, kendi menfaatlerimiz olduğu kadar ülkemizin menfaatlerini de düşünmekte ve hizmetlerimizde kurumsallığa yakışır seviyede çözümler üretmeye gayret etmekteyiz. Müşteri odaklı hizmetler sunmak için, kaliteli ürün ve malzemelere yer vermekte ve aynı zamanda da, günümüz teknolojik çağa ayak uydurma görevini üstlenmekteyiz. Güzellik sektörü için yenilikçi, tasarımcı ve ahlaklı hizmetleri sunmak ve firmamıza yakışır şekilde iletişimlerimizi güçlendirmekteyiz. Ayrıca, çalışanlarımıza müşterilerimiz için sabırlı, saygılı ve sevgili olmaları konusunda uyarıda bulunmakta ve hizmetlerimizin aile ortamı eşliğinde gerçekleşmesine dikkat etmekteyiz.

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayabilmek için kalite standartlarını her zaman bir üst seviyeye çıkartmak ile beraber firmamızın bünyesinde yer alan personelimiz ile kurmuş olduğumuz takım ruhunu gerek üretim kalitesinde gerekse firmamızın gülen yüzünde görebilirsiniz. Sizlerle birlikte daha güzel bir geleceğe uzanabilmek için çok çalışmayı düstur edinmiş olan, son derece kaliteli ve tecrübeli bir personel kadrosuyla yolumuza devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR