• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Evren Güneş Sigorta Bilecik Şube

Adres :

İsmetpaşa Mah. Rasimbey Cad. Vakıfbank Üstü Kat: 3 Daire: 6 Bilecik » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şükrü Demirci

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

bilecik@evrensigorta.com

Whatsapp 1:

0 (555) 074 11 11

Whatsapp 2:

0 (544) 863 11 06

Whatsapp 3:

0 (545) 629 60 48

Whatsapp 4:

0 (506) 177 88 15

Evren Güneş Sigorta Bilecik Şube ailesi binlerce kurumsal firmaya ev sahipliği yapan birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir. Sigorta işlemleri artık birçok alanda ve amaç için tercih edilmekte olan bir işlemdir. Araç sigortası, deprem sigortası ve hayat sigortası gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. İnsanlar değerli gördükleri birçok unsur için sigortalama ihtiyacı hissederler.

Firmamız Bilecik sigorta sektörünün ileri gelen firmalarından biri olarak, disiplinli ve azimli çalışmalarına ara vermeden devam etmektedir. Faaliyetlerimizi her zaman dürüst ve şeffaf bir hizmet süreci içinde sunarak sizlere güvenilir bir hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Farklı amaçlar için sunmakta olduğumuz bu hizmetlerimizde profesyonel ve deneyimli çalışma arkadaşlarımız aktif bir şekilde rol üstlenerek ihtiyaç duyduğunuz süreci sunmaktadır.

Evren Güneş Sigorta Bilecik Şube ailesi olarak farklı kategorilerden sigorta işlemlerini sizlere mutlulukla sunuyoruz. Başta sağlık ve hayat sigortaları olmak üzere temel işlemleri büyük bir profesyonellikle gerçekleştiriyoruz. Bu sigortaların yanı sıra konut sigortası, araç sigortası, trafik sigortası vermiş olduğumuz hizmetler arasında yer almaktadır.

Sizlere en dürüst ve şeffaf hizmetleri sunmak bizim için oldukça değerli ve önemlidir. Şirketimizin çalışma dinamikleri her zaman verimli süreçler sunmak üzerinde şekillenmektedir. Sizlerden gelen olumlu geri dönütler firmamız için oldukça değerli ve önemlidir. Sizlere bu memnuniyeti yaşatmak için olan çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Sizler de hizmet süreçleri hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR