• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Evrensel İşitme Cihazları Satış Ve Uygulama Merkezi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ceren Ertürkmen

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Evrensel İşitme Cihazları Satış ve Uygulama Merkezi, Antalya medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet sunan birmilyonnokta.com ailesi üyelerinden biridir. Beş duyu organından biri olan kulak, etrafımızdaki sesleri ayırt etmemizi, konuşulanları anlamamızı ve iletişim kurabilmemizi sağlar. Ancak dünya üzerinde yaşayan her insanda sesleri aynı derecede ayırt edememektedir. Bu nedenden dolayı da duyabilmek içinde çeşitli cihazlara ihtiyaç duymaktadır. Firmamız olarak bizlerde sizlere tam da bu noktada yardımcı olmaktayız. Sorunun ne olduğu, nasıl çözülmesi gerektiği ve en uygun cihazın temin edilmesi hizmeti sunmaktayız.

Çocuk işitme cihazı, SGK ile anlaşmalı olan işitme cihazları, işitme cihazı pilleri, kulak içi işitme cihazları, dijital işitme cihazları ürünlerimiz içerisinde yer almaktadır. İşitme cihazlarının takılmasının sunduğu en büyük iki avantaj is yaşam kalitesini arttırabilmek ve çevresindeki kişiler ile iletişim kurabilmesidir. Sağlığın yerini tutabilecek başka bir hazine yoktur. Bu nedenden dolayı çocuklar başta olmak üzere herkesin yanındayız. Yapmanız gereken ise firmamız ile iletişime geçmektir.

Alanında uzman kadromuz ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz. Gelişen teknoloji ve işitme cihazları üzerine yapılan çalışmaları çok yakından takip etmekteyiz. Böylelikle de zengin bir ürün portföyünü sizlere sunmuş olmaktayız.

Daha fazla bilgi almak, aklınıza takılan soruları sormak ve ürünlerin teknik özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilmek için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sizlerden bir telefon mesafesi kadar uzaktayız.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR